Microsoft kiest voor Merkle

Microsoft heeft voor Merkle Nederland gekozen als digitaal creatief bureau voor alle B2B-activiteiten in de Nederlandse markt. Merkle werkt hierin nauw samen met Carat, het global mediabureau van Microsoft, dat net als Merkle Neerland onderdeel is van Dentsu Aegis Network.
 
Merkle Nederland gaat Microsoft ondersteunen met de volledig geïntegreerde uitvoering van campagnes op alle strategische producten, zoals Azure, Business Applications, Modern Workplace en Surface. Het betreft zowel de lokale doorvertaling van internationale campagnes die ontwikkeld zijn door Microsoft HQ naar de Nederlandse markt, als lokale campagnes en media inkoop, social media management en employee advocacy.  
 
Eva de Vries, Director Marketing Communications van Microsoft Nederland: "We hebben voor Merkle gekozen vanwege de aanwezige kennis en ervaring op vooral social platforms en met de technologiemarkt. De datagedreven aanpak in combinatie met de creatieve invulling waarbij we onze campagnes nog meer relevantie kunnen geven, was voor ons heel overtuigend."
 
Stijn Statz, Commerce Director CX bij Merkle Nederland: “Microsoft helpt mensen en bedrijven waar ook ter wereld om hun mogelijkheden optimaal te benutten. Vanuit onze people-based visie, waarbij we mensen, merken en de maatschappij met elkaar verbinden, gaan we hier in nauwe samenwerking met onze collega’s van Carat, invulling aan geven. Voor Microsoft is deze integrale samenwerking optimaal en we zijn dan ook trots dat we op deze manier een partnership met zo’n mooi merk kunnen neerzetten.”

www.microsoft.nl
www.merkle.nl
www.dentsuaegisnetwork.com

 

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

BMW start wereldwijde campagne voor iX3

15-09-2025 | 15:51:00
BMW heeft samen met Jung von Matt HAMBURG een internationale campagne gelanceerd rond de introductie van de BMW iX3.

Supermarkt Dirk benadrukt betaalbaarheid met Telegraaf-bijlage

15-09-2025 | 14:05:00
Supermarktketen Dirk heeft een bespaarbijlage uitgebracht in De Telegraaf. Daarmee speelt de keten in op de discussie over koopkracht en prijzen

Univé Zakelijk kiest Zandbeek na creatieve pitch voor zakelijke marketingcampagnes

15-09-2025 | 12:31:00
Verzekeraar Univé heeft na een pitch Zandbeek verkozen als creatief bureau voor zakelijke marketingcampagnes en content

[Vacatures] iO zoekt een Marketing Strateeg

15-09-2025 | 08:50:00
iO is per direct op zoek naar Marketing Strateeg - Campus Den Bosch

[Vacatures] Influentials zoekt een Medior Campaign Manager

15-09-2025 | 07:49:00
Influentials is per direct op zoek naar Medior Campaign Manager (36-40 uur) Fulltime · Rotterdam / Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.