Markteffect versterkt directieteam

Hesam Fahimi wordt CEO van The Relevance Group Benelux, Boj Nefkens Managing Director Markeffect, Thomas Huigen Commercial Director

Naast de joint venture met The Relevance Group en de toevoeging van Techonomy aan de groep, zijn er vanaf februari ook veranderingen binnen het directieteam van Markteffect. 

Nieuwe rol voor oprichter Hesam Fahimi

Hesam Fahimi, (mede)oprichter en voormalig CEO van Markteffect, krijgt per 2025 een nieuwe positie binnen de organisatie. Hij wordt CEO van The Relevance Group Benelux, waar hij zich richt op de synergie tussen bestaande bedrijven binnen de groep. Daarnaast zal hij zich bezighouden met de acquisitie van nieuwe bedrijven, waarmee het productaanbod verder versterkt wordt.

Boj Nefkens, die de afgelopen zeven jaar als Commercieel Directeur onderdeel was van de directie, treedt aan als Managing Director. Hij zal de algehele leiding van Markteffect overnemen van Hesam.

Boj Nefkens: "De beschikbaarheid van hoogwaardige data en vooruitstrevende technologieën transformeert de marktonderzoekswereld. Marktonderzoekbureaus en data-techbedrijven groeien steeds meer naar elkaar toe. Wij geloven dat de toekomst ligt in de synergie van deze disciplines. Ik kijk ernaar uit om samen met ons geweldige team van meer dan 120 professionals deze veelbelovende koers voort te zetten." 

Thomas Huigen versterkt directie als Commercial Director

Thomas Huigen, voorheen Commercieel Manager, volgt Boj op als Commercial Director en treedt toe tot de directie. In deze rol zet hij zich in om Markteffect commercieel verder te laten groeien met nieuwe producten en diensten, in samenwerking met partners binnen de groep, die inspelen op de behoeften van de markt.

Thomas Huigen: ‘’De afgelopen jaren hebben we enorm hard gewerkt om innovatieve nieuwe oplossingen te kunnen bieden. Ik kijk er naar uit om met deze oplossingen onze klanten nog betere inzichten te leveren. Uiteindelijk draait het allemaal om relevantie.’’

Peter van de Vijver completeert de driekoppige directie van Markteffect, hij blijft aan als Research Director.

Hesam Fahimi: "Ik ben trots op wat we hebben bereikt en hoe we zijn uitgegroeid tot een topbedrijf binnen de marktonderzoekswereld. Tegelijkertijd moeten we wendbaar blijven, innovatief zijn en synergie zoeken. De behoeften van klanten én de technische mogelijkheden veranderen in een hoog tempo. Met deze stappen kunnen we daar nog beter en sneller op inspelen."

www.markteffect.nl

Onderzoek: Hulp vragen blijft drempel in Brabant

23-04-2026 | 16:15:15
De campagne oogje op mij, oogje op jou van Stichting Nederland Ontzorgt Elkaar richt zich op het vergroten van onderlinge betrokkenheid

Derde editie LLO Congres in Burgers’ Zoo

03-04-2026 | 12:52:00
De derde editie van het Leven Lang Ontwikkelen Congres vindt plaats op 18 juni 2026 in het Safari Meeting Centre in Burgers’ Zoo in Arnhem

Skills boven diploma: de nieuwe norm

31-03-2026 | 11:21:00
Vaardigheden wegen volgens werkend Nederland steeds zwaarder dan diploma’s bij het aannemen van personeel. Dat blijkt uit onderzoek van Markteffect

Helft Nederlanders open voor AI in klantcontact

20-03-2026 | 12:29:00
De acceptatie is echter afhankelijk van het vermogen om klantvragen daadwerkelijk op te lossen. Dat blijkt uit de Nationale Voice Monitor

Voetbalkaart: dit zijn de voetbalhotspots van Nederland

17-03-2026 | 10:34:00
De KNVB heeft in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen de Voetbalkaart van Nederland gepresenteerd.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

WPP bundelt branding- en designexpertise wereldwijd

08-05-2026 | 13:29:14
Onder leiding van Global CEO Jane Geraghty wil het concern de samenwerking tussen zijn branding-, design- en experiencebureaus versterken

Bob Koigi: De groeiende kloof in digitale advertenties

08-05-2026 | 12:58:44
Nu AI, automatisering en retail media de wereldwijde advertentiemarkt blijven veranderen, wordt het verschil tussen winnaars en achterblijvers groter.

Herwin van den Berg: Iedereen moet mee in AI

08-05-2026 | 10:21:00
Het gesprek gaat over de impact van AI op bureaus, de veranderende rol van creativiteit

Cees Faes: Cadbury snapt packaging beter dan marketeers

08-05-2026 | 10:01:00
Er zijn drie redenen waarom ik dit zo’n sterke campagne vind. De eerste is eigenlijk simpel: Cadbury gebruikt z’n verpakking als communicatiemiddel.

AWOL, met melk. en Uncle Bil Finalisten SAN New Kids

08-05-2026 | 08:00:00
Na presentaties van zes bureaus zijn de drie finalisten voor SAN New Kids on the Block 2025 vastgesteld
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Laura Heerlien

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.