Markteffect versterkt directieteam

Hesam Fahimi wordt CEO van The Relevance Group Benelux, Boj Nefkens Managing Director Markeffect, Thomas Huigen Commercial Director

Naast de joint venture met The Relevance Group en de toevoeging van Techonomy aan de groep, zijn er vanaf februari ook veranderingen binnen het directieteam van Markteffect. 

Nieuwe rol voor oprichter Hesam Fahimi

Hesam Fahimi, (mede)oprichter en voormalig CEO van Markteffect, krijgt per 2025 een nieuwe positie binnen de organisatie. Hij wordt CEO van The Relevance Group Benelux, waar hij zich richt op de synergie tussen bestaande bedrijven binnen de groep. Daarnaast zal hij zich bezighouden met de acquisitie van nieuwe bedrijven, waarmee het productaanbod verder versterkt wordt.

Boj Nefkens, die de afgelopen zeven jaar als Commercieel Directeur onderdeel was van de directie, treedt aan als Managing Director. Hij zal de algehele leiding van Markteffect overnemen van Hesam.

Boj Nefkens: "De beschikbaarheid van hoogwaardige data en vooruitstrevende technologieën transformeert de marktonderzoekswereld. Marktonderzoekbureaus en data-techbedrijven groeien steeds meer naar elkaar toe. Wij geloven dat de toekomst ligt in de synergie van deze disciplines. Ik kijk ernaar uit om samen met ons geweldige team van meer dan 120 professionals deze veelbelovende koers voort te zetten." 

Thomas Huigen versterkt directie als Commercial Director

Thomas Huigen, voorheen Commercieel Manager, volgt Boj op als Commercial Director en treedt toe tot de directie. In deze rol zet hij zich in om Markteffect commercieel verder te laten groeien met nieuwe producten en diensten, in samenwerking met partners binnen de groep, die inspelen op de behoeften van de markt.

Thomas Huigen: ‘’De afgelopen jaren hebben we enorm hard gewerkt om innovatieve nieuwe oplossingen te kunnen bieden. Ik kijk er naar uit om met deze oplossingen onze klanten nog betere inzichten te leveren. Uiteindelijk draait het allemaal om relevantie.’’

Peter van de Vijver completeert de driekoppige directie van Markteffect, hij blijft aan als Research Director.

Hesam Fahimi: "Ik ben trots op wat we hebben bereikt en hoe we zijn uitgegroeid tot een topbedrijf binnen de marktonderzoekswereld. Tegelijkertijd moeten we wendbaar blijven, innovatief zijn en synergie zoeken. De behoeften van klanten én de technische mogelijkheden veranderen in een hoog tempo. Met deze stappen kunnen we daar nog beter en sneller op inspelen."

www.markteffect.nl

WK biedt sponsors zichtbaar podium bij Oranje

11-06-2026 | 15:36:00
Het WK voetbal begint en dat is niet alleen op het veld merkbaar. Nederlanders verwachten tijdens het toernooi extra geld uit te geven aan onder meer eten, drinken en Oranje-artikelen.

Meeste Nederlanders verwachten WK-exit in kwartfinale

08-06-2026 | 09:48:00
Het WK 2026 zorgt opnieuw voor Oranjegevoel in Nederland, maar het vertrouwen in een eindzege is beperkt.

Markteffect: Beslissers worstelen met controle over AI

13-05-2026 | 10:28:00
59 procent van de IT- en businessbeslissers in Nederland maakt zich zorgen over fouten van AI-systemen waarvoor zij verantwoordelijk worden gehouden.

Onderzoek: Hulp vragen blijft drempel in Brabant

23-04-2026 | 16:15:15
De campagne oogje op mij, oogje op jou van Stichting Nederland Ontzorgt Elkaar richt zich op het vergroten van onderlinge betrokkenheid

Derde editie LLO Congres in Burgers’ Zoo

03-04-2026 | 12:52:00
De derde editie van het Leven Lang Ontwikkelen Congres vindt plaats op 18 juni 2026 in het Safari Meeting Centre in Burgers’ Zoo in Arnhem


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

TFA verzorgt audiotraject voor Douchebag-campagne

18-06-2026 | 16:08:53
De campagne is ontwikkeld door NOISE in opdracht van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat en draait om een herkenbaar moment onder de douche

ARTIS lanceert campagne rond heropening Aquarium

18-06-2026 | 15:23:34
De campagne is volgens ARTIS een van de grootste marketingcampagnes in de geschiedenis van de organisatie en brengt de onderwaterwereld van het Aquarium naar de stad

VENGEAN ontwikkelt branding voor Value Creation Capital

18-06-2026 | 12:56:59
De samenwerking omvat de ontwikkeling van de merkstrategie, het merkverhaal, het merkthema, de visuele identiteit en de redesign van de website.

Creativiteit blijft knelpunt voor marketeers

18-06-2026 | 11:58:00
Dat blijkt uit het rapport Clients and Creativity 2026 van WFA en LIONS.

Antal van Pelt: Het tijdperk van de beige marketeer

18-06-2026 | 09:28:00
Merken groeien niet door netjes binnen de lijntjes te kleuren. Ze groeien door iets te kiezen. Door ergens voor te staan
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Laura Heerlien

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.