[MarketingReport Radio] Willem-Albert Bol en Rogier Bruggeman over de kracht van onafhankelijke mediabureaus

Willem-Albert Bol is CEO van Abovo Maxlead en Rogier Bruggeman is CEO van ZIGT. We spreken ze over de rol en strategie van onafhankelijke mediabureaus in Nederland.

Rogier Bruggeman: “Wat belangrijk, is, is dat wij als onafhankelijke mediabureaus echt zelf kunnen bepalen wat we met een klant doen. Wij bepalen dat en er kijkt niemand over onze schouders mee hoe we onze business vormgeven, met klanten omgaan. We worden tot niks verplicht.”

Willem-Albert Bol: “Ik heb heel veel respect voor alle mediabureaus. Er werken capabele mensen met dezelfde tooling, kennis en kunde. Maar toch… als je om de week in New York je Excel-sheet moet verdedigen dan ben je met andere dingen bezig dan je klant. Wij hebben de luxe dat we ons kunnen focussen op onze klanten en ons ondernemerschap.”

Luister dit uitgebreide interview hier:

Luister hier de volledige radio-uitzending van 18 oktober 2022 terug:

www.zigt.nl

www.abovomaxlead.nl

www.newbusinessradio.nl

Marketing Report Radio is een initiatief van Media Meetings & Magazines en Mediabureau ZIGT en wordt mede mogelijk gemaakt door De Combinatie van Factoren.

Gedrag beïnvloeden met creativiteit. Niet op gevoel, maar op basis van gedragspsychologie en ervaring met grote merken. Dat is wat wij doen. Digital, social, winkelvloer of massamediaal. Zodat jouw doelgroep in beweging komt. Niet voor niets zit ACT in onze naam en in ons DNA.

   


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

NOS kiest voor Vlaamse Fisheye voor vernieuwing studio NOS Journaal

16-02-2026 | 18:08:00
De NOS heeft vorig jaar voor het Vlaamse creatief bureau Fisheye gekozen om de studio en het design van het NOS Journaal te vernieuwen. Het gaat om de studio (Studio 8) waar het NOS Journaal van 18:00 uur, 20:00 uur, het Jeugdjournaal en Nieuwsuur vandaan komen

TBWA\NEBOKO haakt in op McKroket-opmerking

16-02-2026 | 15:46:00
Reclamebureau TBWA\NEBOKO heeft voor McDonald's Nederland in Milaan een billboard geplaatst dat inspeelt op een uitspraak van schaatser Jenning de Boo.

Home activeert PAAZ met Unhappy Socks

16-02-2026 | 14:55:22
Met de activatie brengen zij het thema mentale gezondheid naar de straat. De boodschap: het is oké om je niet oké te voelen.

Klaar Bavinck: Regie op content is regie op je klant

16-02-2026 | 14:00:00
In de reeks What Matters Now House delen experts van Matter hun perspectief op ontwikkelingen die het contentvak structureel beïnvloeden

Bever en Havas Lemz lanceren campagne tegen zitgedrag

16-02-2026 | 13:58:16
Havas Lemz ontwikkelt voor Bever de campagne Bever laat je niet zitten.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.