[MarketingReport Radio] Tim de Waard en Daniel Samama over Cheil Benelux

Tim de Waard en Daniel Samama zijn beiden Creative Director bij Cheil Benelux. Te gast bij Marketing Report op New Business Radio spreken we hen over de missie van Cheil voor de komende jaren. 

Tim de Waard en Daniel Samama: "Samsung is heel lang de focus van Cheil geweest, omdat Samsung verreweg de grootste klant is van het bureau. Maar terwijl we de focus op Samsung willen behouden, is er ook de ambitie om het klantenpakket te verbreden. Dat is de missie voor de komende jaren van ons tweeën, maar ook gewoon van het hele MT. Daarom is onder andere ook Tim van der Sijde aangesloten, om met jonge energie dat voor mekaar te gaan krijgen!"

Luister dit interessante interview hier:

Luister hier de volledige radio-uitzending van 17 mei 2023 terug:

www.cheil.nl

Marketing Report Radio is een initiatief van Media Meetings & Magazines en Mediabureau ZIGT en wordt mede mogelijk gemaakt door De Combinatie van Factoren.

Gedrag beïnvloeden met creativiteit. Niet op gevoel, maar op basis van gedragspsychologie en ervaring met grote merken. Dat is wat wij doen. Digital, social, winkelvloer of massamediaal. Zodat jouw doelgroep in beweging komt. Niet voor niets zit ACT in onze naam en in ons DNA.

Lees ook:

Michiel Verstraten: YouLynq.me bouwt thought leaders

19-02-2026 | 10:17:00
In gesprek met Bas Vlugt en David de Jong legt hij uit waarom LinkedIn volgens hem geen verkoopkanaal is, maar een relatieplatform

Liselotte Vink: The Family bouwt op gedragsinzichten

19-02-2026 | 10:07:00
In gesprek met Bas Vlugt en David de Jong vertelt zij hoe haar bureau gedragswetenschap en creativiteit samenbrengt in campagnes

Tom Janssen: KPMG kiest voor emotie in consultancy

19-02-2026 | 09:54:00
In gesprek met Bas Vlugt en David de Jong vertelt hij hoe hij binnen KPMG bouwt aan een merkverhaal

Michael Versélewel de Witt Hamer: REVITALIZE begint bij strategie

19-02-2026 | 09:43:00
In gesprek met Bas Vlugt en sidekick David de Jong vertelt hij hoe zijn bureau organisaties begeleidt bij rebrandingtrajecten

Ruben Beijer: Met NEEW bouwen we bewijs voor merken

19-02-2026 | 09:02:00
In gesprek met presentator Bas Vlugt en sidekick David de Jong vertelt hij hoe zijn bureau creativiteit inzet als motor voor businessgroei.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Hartstichting kiest Happy Horizon voor merk en campagne

04-03-2026 | 11:13:00
Met de samenwerking wil de organisatie de urgentie van hart- en vaatziekten sterker onder de aandacht brengen in Nederland.

Dentsu Creative geeft Branding practice driekoppige leiding

04-03-2026 | 10:09:00
Onder hun leiding legt het bureau de nadruk op zogeheten brand worlds: merkwerelden die verder gaan dan een visuele identitei

Richard Smoorenburg: Q1 gaat lekker! Of toch niet?

04-03-2026 | 09:35:00
Q1 is als vanouds begonnen. De telefoons staan roodgloeiend, de pitch-aanvragen vliegen je om de oren en de buzz in de markt is voelbaar

Tom Dorresteijn start als zelfstandig strategisch adviseur

04-03-2026 | 08:53:53
Hij blijft daarnaast parttime verbonden aan Studio Dumbar/DEPT als partner en strategisch adviseur van het managementteam en opdrachtgevers.

[Vacatures] Megawatt zoekt een 3D Experience Designer

04-03-2026 | 08:32:00
Megawatt is per direct op zoek naar 3D Experience Designer
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.