[MarketingReport Radio] Rogier Bruggeman over de voetbalrechten, deepfake-muziek en Listn

Rogier Bruggeman, CEO bij ZIGT media en performance bureau, bespreekt in de uitzending van Marketing Report op New Business Radio actuele ontwikkelingen in de wereld van media en marketingcommunicatie.

Rogier Bruggeman: “Het leek een gelopen race dat ESPN in 2025 opnieuw de voetbalrechten van de Eredivisie zou krijgen. Ware het niet dat de distributiepartijen, dus VodafoneZiggo, KPN, Delta, T-Mobile plotseling met elkaar een statement hebben uitgebracht dat zij als consortium die rechten eigenlijk ook wel willen. Dat wordt spannend. Ze geven aan de wedstrijden toegankelijk te kunnen maken voor alle huishoudens, dus misschien zit er wel een ander businessmodel achter. En ze geven aan dat de clubs er ook beter van worden, omdat ze de beeldrechten weer tot hun beschikking krijgen.”

Luister dit interessante interview hier:

Luister hier de volledige radio-uitzending van 21 april 2023 terug:

www.zigt.nl

Marketing Report Radio is een initiatief van Media Meetings & Magazines en Mediabureau ZIGT en wordt mede mogelijk gemaakt door De Combinatie van Factoren.

 

Gedrag beïnvloeden met creativiteit. Niet op gevoel, maar op basis van gedragspsychologie en ervaring met grote merken. Dat is wat wij doen. Digital, social, winkelvloer of massamediaal. Zodat jouw doelgroep in beweging komt. Niet voor niets zit ACT in onze naam en in ons DNA.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Peter Van Wijnaerde (Springbok Group): Jong talent voorwaarde om relevant te blijven

26-06-2026 | 12:15:00
Springbok Group wil jong talent motiveren en betrekken bij zijn bedrijven. We spreken hierover met Peter Van Wijnaerde, Chief Marketing Officer (CMO) bij Springbok Group

Monique Post en Sonja Kornet: Bureaumentaliteit blijft onmisbaar

26-06-2026 | 10:47:00
Het gesprek draait om de aantrekkende arbeidsmarkt, de veranderende vraag naar talent en de menselijke kant van recruitment.

Bobbie Walkier: AI verandert het vak, niet de creativiteit

26-06-2026 | 10:06:00
Het gesprek draait om de waarde van Cannes, nieuwe klanten, de ontwikkeling van bureaumodellen en de rol van AI.

Esther Brouwer: Uitgesprokenheid maakt het verschil

26-06-2026 | 09:58:17
Het gesprek draait om onafhankelijk denken, uitgesproken communicatie, AI, KesselsKramer en de waarde van sterke partnerships.

Ingmar Larsen: Jonge makers brengen nieuw perspectief

26-06-2026 | 09:46:55
Het gesprek draait om jong talent, Friday Foundry en de veranderende manier waarop creatieve bureaus werken.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.