[Marketing Report Radio] Koeno Siemons over BP

Koeno Siemons is Global Head of marketing new markets & brand licensing  bij BP. Hij was deze zomer te gast in Marketing Report Radio.

Koeno Siemons werkt al jaren in verschillende functies voor BP en woonde daarvoor op allerlei plekken over heel de wereld. Hij is verantwoordelijk voor uiteenlopende landen en werkt momenteel aan het opstarten van een samenwerking: “In India zijn we een joint-venture gestart met het bedrijf Reliance Industry, het grootste privébedrijf van het land. We gaan daar een bedrijf opzetten met 5500 tankstations. Het land heeft er 60.000 en de groei is enorm. Wij brengen het merk BP in de samenwerking, net als bijvoorbeeld brandstoftechnieken.” 

Luister het volledige interview hier:

www.bp.com

Meer podcasts over marketing vind je hier: marketingreport.nl/podcastMarketing Report is iedere derde dinsdag van de maand te horen op New Business Radio van 18:30 tot 20:00 uur. Luister de volledige uitzending van Marketing Report Radio van 16 juni 2020 hier terug

Marketing Report Radio is een initiatief van Media Meetings & Magazines en Mediabureau ZIGT en wordt gesponsord door Logitech for Business


www.logitech.com


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Multi-Gyn kiest voor AndAgencyAmsterdam

12-09-2025 | 11:01:00
Multi-Gyn, specialist in vaginale verzorging, heeft voor AndAgencyAmsterdam gekozen voor de ontwikkeling en uitvoering van een geïntegreerde marketingcampagne.

Bob Koigi: Bureaus kiezen planeet boven fossiele winst

12-09-2025 | 08:48:43
In sectoren variërend van reclame tot bankwezen heroverwegen professionals de kosten van het faciliteren van uitbreiding van fossiele brandstoffen.

KPN start campagne tegen online buitensluiten jongeren

12-09-2025 | 08:08:00
Dentsu Creative Amsterdam maakt Iedereen Behalve-campagne, opvolger van de Stukje van mij

[Vacatures] ACT.agency zoekt een Creative Copywriter

12-09-2025 | 07:43:00
ACT.agency is per direct op zoek naar Creative Copywriter - Amsterdam (hybride)
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.