[Marketing Report Cannes 2024] Anna Maria Vuijnovic (Madhouse en Untapped Stories): Jong talent herkent zich niet in de rolmodellen die er zijn

New Business Radio zendt een week lang uit vanaf Cannes Lions - het grootste reclamefestival op aarde. Iedere dag ontvangen we toonaangevende gasten uit de wereld van media en marketingcommunicatie. De uitzendingen zijn dagelijks live te beluisteren en als podcast op de website van Marketing Report.

We spreken Anna Maria Vujinovic, Founder van Madhouse: "Jong talent herkent zich niet in de rolmodellen die er zijn en herkennen zich ook niet altijd in de content die wij maken. En dát wilde ik veranderen. Ik heb heel veel mensen ontmoet die een ongelooflijk mooi verhaal hebben. Dat zijn onderbelichte verhalen die de juiste weerspiegeling van de maatschappij geven. En die hebben een missie. Die willen wél een rolmodel zijn. Die willen bubbels doorbreken. En die wil ik een podium geven."

Luister het interview hier: 


www.canneslions.com

www.newbusinessradio.nl

Lees ook:

Cannes Lions maakt Juryvoorzitters 2026 bekend

04-02-2026 | 14:51:00
Het Cannes Lions International Festival of Creativity, dat plaatsvindt van 22 tot en met 26 juni 2026, heeft de juryvoorzitters voor 2026 aangekondigd.

RA*W opent inschrijving Cannes Summer Course 2026

04-12-2025 | 13:00:00
De organisatie wil jonge creatieven meer tijd geven om met hun bureau het gesprek aan te gaan over deelname en de benodigde investering.

Cannes Lions presenteert jury voor LIONS Scholarship 2026

26-11-2025 | 11:00:34
Vanuit Nederland is alleen Sadira E. Furlow, Global Chief Brand and Comms Officer bij Tony’s Chocolonely, onderdeel van het panel.

Lex Bradshaw-Zanger wordt Academy Dean bij Cannes Lions

17-11-2025 | 12:20:00
De Brand Marketing Academy helpt marketingprofessionals hun strategische en creatieve vaardigheden te verdiepen en verbinding te maken met vakgenoten

Cannes Lions introduceert de Creative Brand Lion

13-11-2025 | 11:46:58
Omdat commerciële creativiteit wereldwijd business blijft veranderen, erkennen de Awards in 2026 baanbrekend werk met de Creative Brand Lion


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Remco Marinus: Een idee met een gat erin

06-02-2026 | 11:25:23
Adverteerders zoeken resultaat.
Snel. Zonder gedoe. Met een creatief idee dat je mediacentjes harder laat renderen.

Bob Koigi: Creatieve strategie centraal in Super Bowl 2026

06-02-2026 | 09:46:52
Nu Super Bowl LX nadert, lijkt merkreclame bijna net zo competitief te worden als de wedstrijd zelf.

Claire van Thiel stapt over naar Closed on Monday

06-02-2026 | 08:25:27
Ze maakt de overstap van TBWA\Neboko en gaat zich richten op het verder aanscherpen van de merkstrategie van het bureau.

[Vacancy] Revitalize zoekt een Creative Project Lead (nieuw bureau)

05-02-2026 | 15:33:00
Revitalize is per direct op zoek naar Creative Project Lead (nieuw bureau)  • (32 - 40 uur p/w) - Amsterdam

[Vacatures] Dentsu Creative Amsterdam zoekt een AI Art & Video Director

05-02-2026 | 09:25:00
Dentsu Creative Amsterdam is per direct op zoek naar AI Art & Video Director - Full-time · Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.