Mark Labrand tekent bij als stationvoice bij Sky Radio

Sky Radio en Mark Labrand  verlengen hun samenwerking met drie jaar. Hij tekende in september 2019 voor het eerst als stationvoice bij het non-stop muziekstation.

De radio dj combineert zijn inspreekwerk voor Sky Radio met zijn eigen show op Radio 538, waar hij iedere werkdag ‘s middags te horen is.

Mark Labrand: “Het is heel bijzonder om als stem een bijdrage te kunnen leveren aan zo’n prachtige zender als Sky. De afgelopen drie jaar zijn voorbijgevlogen en ik ben blij dat we er nog drie jaar aan vast kunnen plakken!”

Uunco Cerfontaine, Radio Director Sky Radio: “Ik ben blij dat Mark Labrand ook de komende jaren onze stationvoice zal zijn. Mark is een echte vakman met een bijzonder prettige stem die het feelgood gevoel van Sky Radio perfect neerzet.”

www.skyradio.nl

www.talpanetwork.com

 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

TBWA en NS lanceren PrijsTijd Deal-campagne met Dio

18-05-2026 | 17:32:59
In de campagne draait het niet om spijt of verlangen naar vroeger, maar om eerder je treinkaartje boeken om voordeliger te reizen.

Anne Stokvis: YouTube wordt de matchmaker tussen sponsors en creators

18-05-2026 | 17:19:00
Wat als je merk straks geen advertenties meer koopt, maar YouTube-shows mede mogelijk maakt? Dat scenario tekent zich nu uit in New York.

Persuade ontwikkelt WK-campagne voor Electro World

18-05-2026 | 16:14:00
De campagne bouwt voort op het merkplatform Echt voor jou, dat het bureau in 2022 ontwikkelde voor de formule.

Maaike Maes HR Manager Springbok

18-05-2026 | 16:04:03
Maaike Maes maakt de overstap van VML, waar zij werkzaam was als Talent Director. Bij Springbok volgt zij Sonia op, die de afgelopen jaren verantwoordelijk was voor de HR-administratie en processen.

Jasper Koekoek: Oogsten zonder zaaien bestaat niet in marketing

18-05-2026 | 15:13:00
Je herkent het waarschijnlijk wel: de ROAS van je campagnes vlakt af, de kosten per acquisitie (CPA) kruipen langzaam omhoog en hoe hard je ook aan de knoppen van je Google Ads- of Meta-campagnes draait, de rek lijkt eruit.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.