La Place en Jord Althuizen lanceren gezamenlijke menulijn

La Place is een samenwerking aangegaan met chef en grillmaster Jord Althuizen. De eerste stap in deze samenwerking is de introductie van de Bang Bang Chicken Burger, een gerecht dat vanaf deze week beschikbaar is in alle La Place-restaurants. Later dit jaar volgen meerdere streetfood gerechten, mede ontwikkeld door Althuizen.

De samenwerking is gebaseerd op gedeelde uitgangspunten: verse bereiding, ambachtelijke kwaliteit en inspiratie uit internationale keukens. Jord Althuizen begon zijn loopbaan bij La Place en geldt inmiddels als autoriteit op het gebied van barbecue.

Kernwaarden vormen basis voor samenwerking

De Bang Bang Chicken Burger combineert Althuizens marinade met een frisse mango-yuzu salade. Het gerecht weerspiegelt zowel zijn internationale ervaring als de positionering van La Place.

Jord Althuizen: “Het mooie aan de La Place-formule is de kracht van eenvoud en het begrip van lekker eten. Door de samenwerking is er een ongecompliceerd lekkere Bang Bang Chicken Burger ontstaan die perfect past bij La Place. In deze sandwich komen mijn opgedane inspiratie van de vele reizen en de authentieke BBQ smaken op een heerlijke verfrissende manier samen.”

Lindsey Visser, manager Brand & Marketing bij La Place: “Bij La Place geloven we in vers, ambachtelijk en écht goed eten. Die waarden delen we met Jord, en dat maakt deze samenwerking zo krachtig. Samen laten we een breed publiek op een toegankelijke manier kennismaken met wereldse smaken. Nieuwe gerechten die jongere generaties aanspreken, maar ook onze vaste gasten zullen waarderen.”

www.ace.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

ACE benoemt Head of Productions en Client Service Director

11-11-2025 | 14:43:40
Met hun komst legt het bureau extra nadruk op creatieve productie en het verder uitbouwen van partnerships met opdrachtgevers.

ParkinsonNL gaat verder als ParkinsonNederland

06-11-2025 | 10:11:39
Met de naamswijziging wil ParkinsonNederland nog duidelijker maken dat parkinson een kwestie is die heel Nederland aangaat.

Monks ontwikkelt Veerkracht-campagne voor Pink Ribbon

28-10-2025 | 17:25:00
Kleine gebaren zijn nooit echt klein. Een berichtje, een knuffel, een herinnering of een cadeautje: ze brengen steun, hoop en bouwen veerkracht, in de ander en in onszelf.

ACE lead agency Hersenstichting

21-10-2025 | 11:32:00
Het bureau wordt strategisch en creatief partner om het merk te versterken en hersengezondheid breder onder de aandacht te brengen

Schiphol introduceert nieuwe merkidentiteit: Today is the day

10-10-2025 | 15:37:02
Schiphol introduceert nieuwe merkidentiteit: Today is the day. Betrokken bureaus zijn Eastwood Brand Consultancy, Thonik en ACE


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Natwerk en ARTIS lanceren DONKER IN ARTIS!

11-11-2025 | 11:54:00
Terwijl Amsterdam oplicht in feestverlichting, kiest ARTIS bewust voor duisternis.

Krasloten en Ambassadors realiseren AI-gedreven campagne

11-11-2025 | 11:28:55
Krasloten lanceert de campagne rondom de jaarlijkse Decemberkalender, die grotendeels is ontwikkeld met behulp van Artificial Intelligence.

[Vacatures] Kinesso zoekt een AV Consultant

11-11-2025 | 08:22:00
Kinesso is per direct op zoek naar een AV Consultant - Amsterdam

[Vacatures] Kinesso zoekt een Jr AV Consultant

11-11-2025 | 08:11:00
Kinesso is per direct op zoek naar een Jr AV Consultant - Amsterdam

[Vacatures] Initiative zoekt een Content & Partnerships Manager

11-11-2025 | 07:48:00
Initiative is per direct op zoek naar Content & Partnerships Manager - Netherlands
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.