Katja Schuurman op de cover 100e editie van JFK

De 100e editie van JFK ligt nu in de winkel. Met op de cover Katja Schuurman. Een subtiele knipoog naar de allereerste JFK uit 2006, waar Katja ook op de cover stond. 

Het nummer staat niet alleen vol met foto's van de brunette, ze heeft ook een interview gegeven waarin ze onder meer vertelt over thema's als vrouwelijkheid en feminisme.

Katja Schuurman: "Ik denk dat het juist nu belangrijk is om aandacht te geven aan wat het feminisme als historische beweging de afgelopen eeuw aan veranderingen in man-vrouwverhoudingen teweeg heeft gebracht. Ik ben heel lang go with the flow geweest. Mannen in mijn omgeving hebben me er nooit van weerhouden te doen wat ik wilde. Als ik gedrag van mannen ongepast vond, dan zei ik er wat van, daar ben ik assertief genoeg voor. Maar soms wuifde ik het weg onder het mom van zo zijn mannen nu eenmaal. En heb ik mannen zeker over mijn grenzen laten gaan. Veel vrouwen die ik ken hebben dezelfde ervaringen. Je zegt niet snel dat je iets niet oké vindt, omdat je niet wilt zeiken en ah ja, misschien heb ik zelf verkeerde signalen gezonden."

In het jubileumnummer is verder onder meer het volgende te vinden:

  • Succession-acteur Jeremy Strong: Soms voelde de rol alsof ik mezelf onder water hield
  • Interview met comedian Nabil Aoulad Ayad: In elke grap zit pijn
  • Modeserie en interview met acteur Martijn Lakemeier: Hollywood hoeft voor mij niet meteen
  • Trend: is monogamie nog van deze tijd?
  • Interview met rocksensatie Metallica
  • Uitgebreide terugblik op 100 JFK’s

www.jfk.men

www.vds-publishers.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Sophie van der Schaft: Social, PR en influencermarketing in 2026

22-01-2026 | 17:08:00
New Business Radio zendt deze week live uit vanaf het Cannes Lions International Festival of Creativity. Iedere dag spreken Bas Vlugt en Peter Wybenga met toonaangevende professionals uit media en marketingcommunicatie.

Evangelische Omroep en De Wolven lanceren campagne over verbondenheid

22-01-2026 | 16:49:00
De Evangelische Omroep heeft het creatieve bureau De Wolven een campagne laten ontwikkelen om aan te geven dat de EO wil staan voor het verbinden van mensen via verhalen van geloof, hoop en liefde.

[Vacatures] Publicis Groupe Boomerang zoekt een Creative Director (Dutch)

22-01-2026 | 16:12:00
Publicis Groupe Boomerang is per direct op zoek naar Creative Director (Dutch)

[Vacatures] Scheepens zoekt een Online Marketeer

22-01-2026 | 15:47:00
Scheepens is per direct op zoek naar Online Marketeer 

KesselsKramer ontwikkelt merkcampagne voor Sweco

22-01-2026 | 15:02:00
Klimaat, energie en veiligheid vragen om structurele veranderingen.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.