Kasper van der Laan dagsluiter op het iO Congres Contentmarketing & Webredactie 2024

Het congres Contentmarketing & Webredactie van iO focust zich op het belang van menselijke connectie in een contentwereld, die steeds nadrukkelijker wordt geconfronteerd met AI. Op het congres is ook ruimte voor humor, in de vorm van cabaretier Kasper van der Laan. 

Kasper neemt een pauze in zijn cabaretvoorstellingen en pakt tijdelijk zijn ware passie op: coaching! Hij heeft de gouden formule voor een succesvol en gelukkig leven ontdekt en licht hiervan alvast een tipje van de sluier op.

Congres

Dit jaar vindt het congres voor de 12e keer plaats, op donderdag 14 november in Jaarbeurs Utrecht. Initiatief en organisatie zijn in handen van iO. In de Agenda op deze site staat meer informatie over het congres.

www.congreswebredactie.nl

www.iodigital.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

iO ontwikkelt platforms voor KNHB

17-04-2026 | 06:58:00
De Koninklijke Nederlandse Hockey Bond (KNHB) heeft een geïntegreerd digitaal platform met twee websites gelanceerd, ontwikkeld samen met iO. Met de lancering van knhb.nl en hockey.nl zet de bond een volgende stap in de digitale ontwikkeling van de hockeysport

iO ontwikkelt selfservice-platform voor STL

14-04-2026 | 14:45:33
Met de samenwerking wil STL de digitale dienstverlening verder opschalen en gebruikers beter ondersteunen bij het vinden van informatie, advies en diensten.

iO en Enexis lanceren campagne over stroomgebruik

07-04-2026 | 15:19:24
Enexis start samen met iO de campagne Jij hebt de power om Nederlanders bewuster om te laten gaan met hun stroomgebruik in het voorjaar.

iO wint AI Pioneer Agency of the Year

03-04-2026 | 12:58:00
Met deze erkenning onderstreept het bureau zijn ambitie om AI structureel in te zetten als onderdeel van de bedrijfsvoering van klanten.

Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s

02-04-2026 | 14:00:00
Tijdens de nominatieweek van 30 maart tot en met 2 april zijn in totaal 46 kanshebbers verdeeld over 13 categorieën geselecteerd.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Dentsu Creative Amsterdam zoekt een Junior Traffic Manager

17-04-2026 | 11:24:00
Dentsu Creative Amsterdam is per direct op zoek naar Junior Traffic Manager - Full-time · Amsterdam

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een IT Service Medewerker

17-04-2026 | 10:25:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar IT Service Medewerker - Fulltime

Bob Koigi: Impact is de nieuwe valuta

17-04-2026 | 10:24:47
Non-profits en merken zijn vrijwel gelijk vertegenwoordigd in de top 40.

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Media Operator

17-04-2026 | 10:07:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar Media Operator - Fulltime

Fitzroy vertaalt BATU naar Add a little spark

17-04-2026 | 09:40:08
De campagne introduceert The Spark: het moment waarop iemand besluit iets anders te doen dan gepland.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.