Kaliber Interactive ontwikkelt wervingscampagne KLM
Kaliber Interactive heeft een wervingscampagne voor KLM ontwikkeld waarin een kijkje achter de schermen wordt getoond van de wereld van bagagemedewerkers. Dit in het kader van het personeelstekort dat de afgelopen periode aan de orde is geweest bij de bagageafhandeling van de luchthaven Schiphol.
Met een kwinkslag worden in de campagne gesprekken gevoerd met de koffers. In een drietal interviews vertellen ze over hun ervaringen, en spreken ze hun waardering uit over alle inzet en aandacht van het personeel. De campagne geeft daarmee een andere kijk op zowel dit werk achter de schermen, als de balans tussen inspanning en ontspanning die KLM haar medewerkers biedt.
Credits:
Reclamebureau: Kaliber Interactive | Concept: Fabian Schulting, Stan van Zon, Hugo van de Hoef (CD) | Producer: Janine Freriks | Strategie: Sytse Kooistra, Laurens Mooiweer | Account: Gert-Jan Noordanus | Productie: Holy Fools (Regie: Tom Rijpert / producer: Elles Markx) | Geluid: Studio LEVALO | Edit/ Grading: Erik edit | Beeldbewerking: Ton Habraken | Fotografie: Arthur Mebius | Animatie: Joris van Raaij
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Corendon: na afscheid Cor en Don, Fitzroy creatief bureau
Fightclub geeft ticket weg voor BAM Congress 2025
Smirnoff start wereldwijde Why Change a Good Thing-campagne
Dirk van den Bosch: iO is agency, tech én consultancy
Rick Franx: Social-first en bewijslast bij Abovo Maxlead
Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong