[JUMP! Retail] Thoughtful Thursday met Micha Medendorp
Thoughtful Thursday is een wekelijkse webinar met gesprekken over retail. In samenwerking met JUMP! Retail worden verschillende gasten door Frank Quix en Ernst-Jan Smids geïnterviewd over de belangrijkste topics uit de boardroom van retailers, zijn inspirerende ondernemersverhalen te horen en worden actualiteiten besproken.
Deze week te gast bij Thoughtful Thursday: Micha Medendorp, CEO van Marie-Stella-Maris. Wat begon als watermerk, is uitgebreid met een luxe assortiment aan body- en homeproducten. Frank en Ernst-Jan gaan met Micha in gesprek over onder meer zijn rol binnen het bedrijf, de impact van de samenwerking met de foundation Aqua for All en de toekomstplannen.
Lees ook:
JUMP Retail ontwikkelt campagne Kinderboekenweek
JUMP Retail maakte met het CPNB een campagne voor de Kinderboekenweek en die is te zien in vrijwel alle boekenwinkels.
JUMP Retail lanceert SPAR FoodClub-campagne
Deze campagne presenteert de FoodClub als een plek binnen SPAR-winkels waar klanten terecht kunnen voor versbereide broodjes, tosti’s van The Tosti Club en pasta- en wokmaaltijden.
Xenos kiest na pitch voor JUMP Retail
De retailer zocht een bureau voor een aanscherping op de strategie en de ontwikkeling van een nieuw creatief concept.
[Marketing Report TV] Ernst-Jan Smids (JUMP! RETAIL): Het vraagstuk is altijd leading
Ernst-Jan Smids is te gast bij Marketing Report TV. In gesprek met Bas Vlugt en Elzemieke Olsthoorn spreekt hij over het belang van het vraagstuk
[Column] Ernst Jan Smids: De oerkracht van ons vak
Een momentopname van het jaar. En wat voor jaar? Of moet ik zeggen: In wat voor turbulente jaren bewegen we ons al even?
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Antal Van Pelt: Goede voornemens voor merken, stop eens met rennen
Marketing Mores – een maandelijkse column over de ongeschreven regels, gebruiken en cultuur van de branche. In deze editie vertelt Antal van Pelt over de typische verschijnselen van ons vak en de branche.
VriendenLoterij zet winnaar Linda centraal in campagne
De commercial zet sterk in op emotie en storytelling en sluit aan bij de merkstrategie Elke Dag Plezier.
Diederik Breijer verlaat United Playgrounds
Diederik Breijer verlaat United Playgrounds. In januari 2022 startte Diederik Breijer met investeerder Standard Investment, United Playgrounds.
[Vacancy] VML has a position for Microsoft Marketing Coordinator: Events
VML is directly looking for Microsoft Marketing Coordinator: Events (Dutch) - Amsterdam
[Vacatures] UNLIKE zoekt een Social Advertiser
UNLIKE is per direct op zoek naar Social Advertiser
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert