Jumbo opent twaalfde Jumbo Foodmarkt in Scheveningen

De twaalfde Jumbo Foodmarkt is geopend in Scheveningen. De voormalige winkel Aan de Haven is vernieuwd en heringericht als een Jumbo Foodmarkt. Op een oppervlakte van 2.700 vierkante meter biedt de winkel een uitgebreid assortiment, waaronder lokale producten uit Scheveningen en omgeving. Bezoekers kunnen in het Foodcafé gebruik maken van vers bereide maaltijden.

De opening werd bijgewoond door ondernemer Edward Koorneef, zijn familie en het winkelteam. Ook CEO van Jumbo Supermarkten, Ton van Veen, en Colette Cloosterman-van Eerd van de familie Van Eerd waren aanwezig.

Sinds de opening van de eerste Jumbo Foodmarkt in 2013 in Breda, heeft Jumbo inmiddels twaalf van deze winkels geopend, waaronder een recent geopende vestiging in Gent, België.

De Jumbo Foodmarkt biedt dagelijks vers bereide maaltijden van lokale leveranciers. Het assortiment bestaat uit onder andere brood, fruit, vlees, vis en kaas. Klanten kunnen ter plekke bereide gerechten zoals pizza's, sushi en Aziatische maaltijden meenemen of nuttigen in het Foodcafé.

Later dit jaar wordt de eerste Jumbo Foodmarkt in Breda opnieuw geopend, na een renovatie waarbij nieuwe innovaties op het gebied van voeding en beleving zijn doorgevoerd.

www.jumbo.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Nummer Snollebollekes in WK voetbal-campagne Jumbo

26-05-2026 | 23:54:00
Jumbo Supermarkten is een grote campagne gestart in aanloop naar het WK Voetbal waarin samen feestvieren en gezelligheid centraal staan. Rob Kemps en de Snollebollekes hebben voor de gelegenheid het nummer From Left to Right gemaakt

Hotel L’Amour ontwikkelt BBQ-campagne voor Jumbo

29-04-2026 | 09:57:46
Onder het motto Hoor ik daar het BBQ-alarm? introduceert de retailer een commercial met een campagnelied: de BBQ-beuker.

Buro Bagsy ontwikkelt Jumbo Totem voor Koningsdag

20-04-2026 | 16:23:00
Jumbo introduceert tijdens Koningsdag de Jumbo Totem, een activatie die inspeelt op het totemfenomeen van festivals en concerten.

Campagne Jumbo’s draait om smaak en prijs

15-04-2026 | 11:36:44
Met de actie willen HEMA en Jumbo klanten laten kennismaken met elkaars assortiment. De campagne loopt via tv en digitale kanalen, waaronder social media.

HEMA en Jumbo starten gezamenlijke campagne

07-04-2026 | 15:54:52
Met de actie willen HEMA en Jumbo klanten laten kennismaken met elkaars assortiment. De campagne loopt via tv en digitale kanalen, waaronder social media.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

KesselsKramer in voorlopige surseance

29-05-2026 | 14:19:00
Het Amsterdamse creatieve bureau KesselsKramer is door de rechtbank Amsterdam op 27 mei 2026 voorlopige surseance van betaling verleend. Mr. Els Doornhein van De Vos& Partners Advocaten is als bewindwoerder aangesteld

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Websitebeheerder / Webflow Developer

29-05-2026 | 10:56:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar Websitebeheerder / Webflow Developer - Parttime

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een Junior Social Media Manager

29-05-2026 | 10:01:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar Junior Social Media Manager - Fulltime · Amsterdam

[Vacatures] ACE zoekt een Senior Social Creative

29-05-2026 | 09:18:00
ACE is per direct op zoek naar Senior Social Creative - Fulltime · Amsterdam

FCB Amsterdam ontwikkelt WK-campagne voor Kansspelautoriteit

28-05-2026 | 14:51:19
De Kansspelautoriteit lanceert richting het WK voetbal 2026 de campagne Laat je niet zoek spelen.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.