Jubileumfilm Human First, Human Last wint Gouden Reiger
De film Human First, Human Last van regisseur Rosie Zopfi (1Camera) is bekroond met de Gouden Reiger voor beste opdrachtfilm van het jaar. De film is in opdracht van de Magazine Media Associatie (MMA) gemaakt ter gelegenheid van het 25-jarig Mercurs jubileum.
De film benadrukt dat de tijdschriftenbranche ondanks technologische ontwikkelingen een mensenbusiness blijft en draagt een boodschap uit: Magazines will never die.
Human First, Human Last is bekroond met de hoofdprijs De Gouden Reiger. Binnen elke categorie is een serie categorie-specifieke vragen of aspecten geformuleerd waarvoor de film 1 t/m 5 sterren kan krijgen. De Gouden Reigers gaan naar de bestbeoordeelde films binnen een van de categorieën en naar de overall bestbeoordeelde film. De Mercurs Jubileumfilm scoorde in meerdere categorieën (onder andere productie en creatie) hoog.
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Cosmopolitan wint goud bij Mercurs 2025
MMA en Bakkie Media lanceren podcastreeks over De Mercurs
Achttien kanshebbers op vakprijzen tijdens Mercurs 2025
Nicola Tillin: Creativiteit werkt pas met bewijs
Inschrijving Mercurs 2025 magazine mediabranche van start
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Dentsu Creative tekent voor eindejaarsfilm Rabobank
Rebranding van Whello krijgt vorm via eigen merchandise
NOISE kiest user-generated aanpak in vuurwerkcampagne
[Vacatures] Key Agency zoekt een Community Manager / Webcare Agent
Bruut en Rraarr lanceren documentaire voor Over Morgen
Dit artikel is gepubliceerd door: Laura Heerlien