Joe Public ontwikkelt verscampagne ALDI

In de campagne van ALDI zien we twee pubers, die op een voor veel ouders herkenbare manier, door de winkel slenteren. Wat wel opvalt is dat ze alleen voor verse producten lijken te gaan. Tomaten, verse broodjes, vers gehakt? Uiteindelijk snappen we waarom: ze maken thuis een heerlijke hamburger. 

Met deze campagne maakt ALDI duidelijk dat je niet alleen voor de prijs naar de goedkoopste supermarkt van Nederland* gaat, maar ook voor het kwalitatieve versaanbod. Want de kwaliteit is top en het versaanbod is de afgelopen tijd flink uitgebreid. Zo worden er steeds meer fans van voordeel geboren. 

Campagne

De verscampagne van ALDI is van de hand van Joe Public in samenwerking met Springbok en gaat deze week van start op onder andere tv, online, radio en social. 

* Bron: Kassa, februari 2025

Credits: 

Opdrachtgever: ALDI | Bureau: Joe Public | Productiemaatschappij: Joe Public Shoot | Regie: Alain Friedrichs | DOP: Ezra Reverda | Edit: Patrick Schonewille | Online: Ton Habraken | Grading: Wietse van Bezooijen | Geluid: Soundcircus | Muziek: Public Audio | Media: WPP Media | Folder & POS: De Reclamefabriek

www.joepublic.nl

www.springbokagency.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Alexander Cha'ban: Save yourself, drink urine

15-06-2026 | 09:21:00
Toen ik aan het begin van mijn studies reclamevormgeving stond, kon niets mij voorbereiden op de creatieve durf en eigenzinnigheid van KesselsKramer.

Joe Public maakt activatiecampagne voor KiKa

08-06-2026 | 15:35:00
In trailers op basis van echte verhalen staan drie actievoerders centraal die geld inzamelen voor onderzoek naar kinderkanker.

Emma Reunes: Het cottage cheese-effect in marketing

01-06-2026 | 11:50:00
Zit je merk vast? Vraag je dan niet af: "Hoe kan ik mijn product veranderen?"

Sammy Colson: Springbok kiest geïntegreerde marketing na verzelfstandiging Dawn

10-05-2026 | 12:30:00
Nu Dawn zich los gemaakt heeft van Springbok Group via een management buy-out, richt Springbok Group zich op een geïntegreerd marketingmodel via Springbok Agency, Joe Public en Joe Live. We spreken hierover met Sammy Colson CEO van Springbok Group

Joe Public tekent voor ALDI-campagne buitenseizoen

04-05-2026 | 09:11:00
In de campagne speelt Andy van der Meijde samen met zijn gezin de hoofdrol. Hij grijpt verschillende momenten aan om buiten eten te vieren.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Living Experience kiest Fightclub als Lead Agency

17-06-2026 | 16:57:00
Het woonconcept werkte na een internationale bureauoriëntatie toe naar de selectie van één bureau voor positionering, creatie en performance.

Branthlete ontwikkelt Heinz-campagne rond sportfans

17-06-2026 | 16:31:24
Heinz zet deze zomer vrouwelijke sportfans centraal met The Big Catch-Up, een Nederlandse campagne binnen de Lost in Love-campagne.

happn en TrainMore organiseren Love at First Set

17-06-2026 | 16:09:45
Voor veel Nederlandse singles is de sportschool niet alleen een plek om te trainen, maar ook een omgeving waar aantrekkingskracht ontstaat.

Fitzroy ontwikkelt VGZ-campagne over zorgvernieuwing

17-06-2026 | 16:07:00
Fitzroy (onderdeel van United Playgrounds) heeft een campagne over zorgvernieuwing ontwikkeld voor VGZ

TBWA\NEBOKO ontwikkelt Startphone voor Odido

17-06-2026 | 16:01:26
De oplossing moet ouders en kinderen helpen om stap voor stap om te gaan met een eerste smartphone en sluit aan op de overheidsrichtlijnen rond smartphone- en socialmediagebruik onder kinderen en jongeren.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.