Jasper Diks en Billy Witbraad van TBWA naar ACE

ACE versterkt het creatieve team met de komst van Jasper Diks en Billy Witbraad. Het duo komt van TBWA en begint per direct als Creative Directors. Met vijf pitch wins op rij voor onder andere Under Armour, ABN AMRO, Rijksmuseum en Natuurmonumenten zet ACE een volgende stap in het uitbouwen van haar positie als lead agency voor moderne merken en merken die willen moderniseren.

Rogier de Bruin, Executive Creative Director bij ACE: “Jasper en Billy behoren al jaren tot de creatieve top in Nederland. Ze bedenken grote merkideeën en hebben een stijl die een breed publiek aanspreekt. ACE groeit, en met Jasper en Billy blijven we investeren in kwaliteit.”

Prijswinnende campagnes

Jasper Diks en Billy Witbraad brengen 10 jaar aan bureau ervaring en hebben meerdere internationaal prijswinnende campagnes op hun naam staan voor onder meer T-Mobile, KLM en Albert Heijn.

Jasper Diks en Billy Witbraad: “Het enthousiasme van Rogier de Bruin en Rogier IJzermans heeft ons over de streep getrokken. ACE biedt ons de kans om mee te bouwen aan een bureau waar innovatie, design en reclame hand in hand gaan. Het voelt als een nieuw geluid in de industrie die we graag omarmen. We kijken ernaar uit om iconisch werk te maken en andere creatieven te helpen hetzelfde te doen.”

www.ace.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

ACE PR gaat aan de slag voor More Nutrition

13-04-2026 | 13:05:56
Het Duitse lifestylemerk, onderdeel van The Quality Group, heeft in eigen land een sterke positie opgebouwd en werkt nu aan verdere groei in Europa

Rogier IJzermans: Bureaus moeten zich heruitvinden

09-04-2026 | 22:43:00
Marketing Report is in de Houthavens. We spreken Ace oprichter Rogier IJzermans over de ontwikkeling van het bureau en de veranderingen in de markt, die voortdurend om aanpassingen vraagt

Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s

02-04-2026 | 14:00:00
Tijdens de nominatieweek van 30 maart tot en met 2 april zijn in totaal 46 kanshebbers verdeeld over 13 categorieën geselecteerd.

Kruidvat zet overgang centraal in campagne

02-04-2026 | 11:14:54
Onderdeel van de campagne is de inzet van het zogenoemde MenoVest, een vest dat opvliegers simuleert met verwarmde elementen.

Samsung opent S26Mart pop-up in Amsterdam

30-03-2026 | 11:59:00
Met het concept grijpt het merk terug op zijn oorsprong als Koreaanse buurtsupermarkt en koppelt dit aan de introductie van de Samsung Galaxy S26 Series.

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

WPP bundelt branding- en designexpertise wereldwijd

08-05-2026 | 13:29:14
Onder leiding van Global CEO Jane Geraghty wil het concern de samenwerking tussen zijn branding-, design- en experiencebureaus versterken

Bob Koigi: De groeiende kloof in digitale advertenties

08-05-2026 | 12:58:44
Nu AI, automatisering en retail media de wereldwijde advertentiemarkt blijven veranderen, wordt het verschil tussen winnaars en achterblijvers groter.

Herwin van den Berg: Iedereen moet mee in AI

08-05-2026 | 10:21:00
Het gesprek gaat over de impact van AI op bureaus, de veranderende rol van creativiteit

Cees Faes: Cadbury snapt packaging beter dan marketeers

08-05-2026 | 10:01:00
Er zijn drie redenen waarom ik dit zo’n sterke campagne vind. De eerste is eigenlijk simpel: Cadbury gebruikt z’n verpakking als communicatiemiddel.

AWOL, met melk. en Uncle Bil Finalisten SAN New Kids

08-05-2026 | 08:00:00
Na presentaties van zes bureaus zijn de drie finalisten voor SAN New Kids on the Block 2025 vastgesteld
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.