Inschrijving DDMA Customer Data Awards geopend

De DDMA Customer Data Awards 2025 zijn open voor inzendingen. Organisaties kunnen tot en met 18 september een case indienen in de categorieën Data Transformation of Data Innovation. De prijzen worden uitgereikt tijdens DDMA NEXT op 27 november in Hotel Arena in Amsterdam.

De awards zijn bedoeld voor organisaties die klantdata succesvol inzetten om klantgerichtheid, efficiëntie of groei te realiseren. Vorig jaar vielen onder andere Rituals, Rabobank en HEMA in de prijzen.

Twee categorieën: transformatie en innovatie

De Data Transformation Award richt zich op organisaties die klantdata structureel inzetten binnen verschillende afdelingen, zoals marketing, IT, legal en sales. De Data Innovation Award is bedoeld voor toepassingen van klantdata binnen specifieke onderdelen van de organisatie, zoals een kanaal, product of proces.

Judith Oude Sogtoen, directeur DDMA: “Met de DDMA Customer Data Awards zetten we organisaties in de spotlights die écht stappen zetten met klantdata. Of het nu gaat om slimme innovaties of grootschalige transformaties: deze awards vieren de impact van data op klantgericht werken.”

Presentatiecases tijdens Digital Talk en prijsuitreiking op DDMA NEXT

Het awardtraject bestaat uit twee momenten. Op 11 november presenteren de genomineerden hun case tijdens het online event DDMA Digital Talk. De uiteindelijke winnaars worden op 27 november bekendgemaakt tijdens het congres DDMA NEXT in Amsterdam.

Deelnemers ontvangen niet alleen erkenning, maar profiteren ook van feedback van de jury, media-aandacht en benchmarkingmogelijkheden. 

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

DDMA benoemt Benjamin Messelink tot erelid

05-02-2026 | 17:42:48
De onderscheiding werd op 5 februari uitgereikt tijdens de Commissie Members Meetup en ledenborrel van de vereniging. Daarmee erkent DDMA zijn jarenlange inzet en inhoudelijke bijdrage aan zowel de vereniging als het marketingvak.

DDMA Benchmark 2025: conversie keert terug in social ads

05-11-2025 | 14:14:38
De derde editie van het onderzoek toont dat Nederlandse adverteerders weer sterker inzetten op conversie en een bredere mix van socialmediaplatformen.

Brancheorganisaties ondertekenen Pitchcode 2025

30-09-2025 | 09:00:00
Het is de eerste keer dat brancheorganisaties gezamenlijk de regels onderschrijven die in de code zijn vastgelegd.

DDMA benoemt Annemarie Nijhoff tot bestuurslid

28-08-2025 | 15:09:00
Annemarie Nijhoff treedt per direct toe tot het bestuur van DDMA en service en neemt de portefeuille Legal op zich

DDMA-whitepaper over post als marketingkanaal

27-05-2025 | 16:50:00
DDMA heeft een whitepaper gepubliceerd waarin het het volledige proces van postcampagnes inzichtelijk maakt.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Merken zetten groot in op agentic AI

13-03-2026 | 14:51:47
Social media zijn misschien wel de meest zichtbare marketingfunctie, maar de professionals erachter staan steeds meer onder druk.

Koen Denolf: North by Northwest houdt acquisities open

13-03-2026 | 13:45:00
Marketing Report is in Antwerpen en spreekt met Koen Denolf, betrokken bij North by Northwest, de contentgroep die The Fat Lady en MediaMixer samenbrengt

Bsmart ontwikkelt always-on systeem voor Kvibille

13-03-2026 | 11:58:00
Samen met merk- en bureauteam The Barn ontwikkelde Bsmart een contentmodel dat social media benadert als infrastructuur in plaats van als losse promotie.

Hans Anders vervolgt campagne met Koen Wauters

13-03-2026 | 11:28:00
Hans Anders zet de Belgische merkcampagne voort met een tweede tv-commercial, waarin Koen Wauters solo centraal staat.

Cheil Benelux haalt Hester Westland binnen als Account Director

13-03-2026 | 10:22:00
Eerder was zij werkzaam bij Monks en vervulde zij rollen bij Talpa Network en RTL Nederland.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Laura Heerlien

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.