
iO breidt uit met innovatie- en transformatiestrateeg Daan Langbroek
Daan Langbroek, innovatie- en transformatiestrateeg, heeft de overstap gemaakt naar end-to-end agency iO. Met meer dan 15 jaar ervaring, versterkt hij vanaf nu het strategische team van iO op de campus in Utrecht.
Na een kleine tien jaar bij Accenture als Digital Transformation Manager in verschillende sectoren te hebben geholpen met digitale strategie en transformatie vraagstukken, vervolgde hij zijn carrière bij KLM. De laatste vier jaar was Daan als Strategic Portfolio Director medeverantwoordelijk voor de KLM Digital Studio en heeft hij toekomstgerichte initiatieven het licht laten zien.
Daan Langbroek: “Na jaren in big consulting en aan de klantzijde gewerkt te hebben is iO voor mij de perfecte volgende stap waarin alles samenkomt: vanuit creativiteit, pragmatiek en een blik op de toekomst klanten helpen relevant te blijven op lange termijn, terwijl we met elkaar een omgeving aan het creëren zijn waarin we steeds beter in staat zijn impact te maken voor onze klanten en de maatschappij.”
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Bob Koigi: De toekomst van tv-metingen ligt in big data
Closed on Monday toont avontuur met De Koffiejongens
[Vacatures] TBWA zoekt een Brand Coordinator (NL)
Johan van der Zanden: Jeroen past perfect bij ons merk
Jeroen van Koningsbrugge supermarktmanager Daan Albert Heijn
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert