[Marketing Report Radio] Henri Lessing over de groei van Youtube
Henri Lessing is Managing Partner van AGE Media. Te gast bij Marketing Report Radio op New Business Radio spreken we hem over Youtube als medium.
Henri Lessing: "YouTube werd twintig jaar geleden opgericht en heeft sindsdien een indrukwekkende ontwikkeling doorgemaakt. In termen van ervaring en volwassenheid is het vergelijkbaar met Facebook, maar waar Facebook langzaam terrein verliest, blijft YouTube groeien en zichzelf vernieuwen.
Ondertussen heeft het platform alle kinderziektes overwonnen, maar de vraag blijft of het de concurrentie aankan met snel opkomende trends zoals die van TikTok. Tot nu toe lijkt YouTube daar succesvol in te zijn.
Momenteel beslaat YouTube al 10 procent van de wereldwijde tv-kijktijd – een aandeel dat alleen maar toeneemt. Sterker nog, het platform heeft meer tv-kijktijd dan Netflix. "
Meer podcasts over marketing vind je hier: marketingreport.nl/podcast. Marketing Report is iedere derde dinsdag van de maand te horen op New Business Radio van 18:30 tot 20:00 uur.
Gedrag beïnvloeden met creativiteit. Niet op gevoel, maar op basis van gedragspsychologie en ervaring met grote merken. Dat is wat wij doen. Digital, social, winkelvloer of massamediaal. Zodat jouw doelgroep in beweging komt. Niet voor niets zit ACT in onze naam en in ons DNA.
Samen vertellen zij hoe topsportmentaliteit, mindset en maatwerktrainingen marketingteams helpen om beter te presteren, zonder zichzelf kwijt te raken.
Hij vertelt over het internationale karakter van de groep, de rol van het House of Communication en waarom CMO’s Mediaplus als strategisch consultant zien
Het creatieve digitale bureau DEPT heeft voor internetwinkel Bol de kerstcampagne ontwikkeld. Bol duidt die met de gedachte van betekenisvol geven, met cadeaus die ertoe doen
Hotel L’Amour heeft de kerstcommercial voor HEMA ontwikkeld met als thema Het mooiste dat je kunt geven is liefde, met als centrale boodschap iets doen voor een ander
Hotel L’Amour heeft de Jumbo-kerstcommercial ontwikkeld onder de noemer a la Dickens. De boodschap is dat de mooiste kerst die je kunt wensen, met elkaar is en dat kerst niet helemaal perfect hoeft te zijn
TBWA\NEBOKO heeft de kerstcampagne van Albert Heijn ontwikkeld waarin emotie, inspiratie, productaanbod, winkelcommunicatie en digital samenkomen in één herkenbare wereld