Heldergroen ontwerpt duurzaam toiletpapier voor The Good Roll

The Good Roll, het Nederlandse bedrijf achter duurzaam toiletpapier, lanceert een limited edition collectie toiletpapier; voorzien van wikkeldesigns in superheldenstriptekenstijl, ontworpen en gedesignd door creatief bureau Heldergroen. 

Limited edition wikkeldesigns

De nieuwe wikkeldesigns van het toiletpapier van The Good Roll vangen de essentie van een positieve strijd en impact, geïnspireerd door iconische superhelden als Batman en Robin. De wikkels bevatten in het midden opvallende woorden die de krachtige actie en betrokkenheid vertegenwoordigen en die nodig zijn voor een betere wereld, zoals "BAM!", "GOOD!" en "GREEN!". Deze limited edition van The Good Roll is een eerbetoon aan de illustratiestijl uit de wereldberoemde strips en krachttermen als "POW," "WHAM," en "BAM".

Door de designs op toiletpapierwikkels te plaatsen, transformeert een alledaags product tot een canvas voor positieve boodschappen. Hiermee wil The Good Roll mensen inspireren om actie te ondernemen, zich betrokken te voelen bij maatschappelijke kwesties en samen te werken aan een duurzamere toekomst.

Op een positieve manier impact maken

Melle Schellekens, Founder van The Good Roll: "Onze nieuwe positieve designs laten zien dat impact maken tof kan zijn en ook gewoon heel makkelijk. Puur door leuk de juiste keuzes te maken! Het is fantastisch om samen met Heldergroen te werken aan deze limited edition wikkeldesigns."

Arthur Herpel, Managing Partner Heldergroen: "The Good Roll is een prachtig merk dat laat zien dat communicatie over duurzaamheid niet altijd zwaar en serieus hoeft te zijn. Deze samenwerking past daarom perfect in ons straatje om vanuit positieve energie de wereld een stukje mooier te maken."

De limited edition wikkeldesigns zijn nu exclusief beschikbaar in de webshop van The Good Roll, en dragen bij aan The Good Roll's voortdurende inzet om veilige en schone toiletten wereldwijd toegankelijk te maken.

www.heldergroen.nl

www.thegoodroll.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Lidl wordt partner van Tomorrowland

18-06-2026 | 16:19:00
Op het festivalterrein in Boom opent Lidl een pop-upstore en een eigen bakkerij, terwijl bezoekers ook gratis fruit kunnen krijgen bij zogeheten Fresh Food Stations.

NOISE maakt campagne voor drinkwaterbesparing

11-06-2026 | 17:28:00
NOISE is verantwoordelijk voor de landelijke campagne Word geen Douchebag. Fris in 5 minuten, die Nederlanders moet aanzetten tot korter douchen.

Crisp introduceert regeneratieve kazen en Koopjeskaas

28-05-2026 | 11:37:00
Daarmee wil de online supermarkt duurzamere keuzes binnen de keten toegankelijker maken.

Trojan Monkeys ontwikkelt Fairtrade-campagne

12-05-2026 | 13:49:00
Fairtrade Nederland lanceert tijdens de Fairtrade Weken een campagne waarin bewuste consumenten centraal staan

AI stuurt broodaanbod en afprijzing bij Albert Heijn

04-05-2026 | 09:29:06
Producten die aan het einde van de dag overblijven, worden met oplopende korting aangeboden


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

TFA verzorgt audiotraject voor Douchebag-campagne

18-06-2026 | 16:08:53
De campagne is ontwikkeld door NOISE in opdracht van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat en draait om een herkenbaar moment onder de douche

ARTIS lanceert campagne rond heropening Aquarium

18-06-2026 | 15:23:34
De campagne is volgens ARTIS een van de grootste marketingcampagnes in de geschiedenis van de organisatie en brengt de onderwaterwereld van het Aquarium naar de stad

VENGEAN ontwikkelt branding voor Value Creation Capital

18-06-2026 | 12:56:59
De samenwerking omvat de ontwikkeling van de merkstrategie, het merkverhaal, het merkthema, de visuele identiteit en de redesign van de website.

Creativiteit blijft knelpunt voor marketeers

18-06-2026 | 11:58:00
Dat blijkt uit het rapport Clients and Creativity 2026 van WFA en LIONS.

Antal van Pelt: Het tijdperk van de beige marketeer

18-06-2026 | 09:28:00
Merken groeien niet door netjes binnen de lijntjes te kleuren. Ze groeien door iets te kiezen. Door ergens voor te staan
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.