Growth Tribe sluit zich aan bij Beeckestijn Business School

Growth Tribe maakt vanaf nu deel uit van Beeckestijn Business School. Growth Tribe wil professionals en organisaties helpen succesvol te zijn in het digitale tijdperk.

Met deze samenwerking spelen Growth Tribe en Beeckestijn Business in op de vraag naar toekomstbestendige vaardigheden in een tijdperk van snelle digitale transformatie en AI-ontwikkelingen. Er worden trainingen en opleidingen aangeboden die interactieve live sessies combineren met online onderwijs.

Bart Meerdink, Managing Partner van Beeckestijn Business School: “Deze overname is een belangrijke stap in de toekomst van permanente educatie voor professionals. We richten ons op het versterken van carrières, teams en organisaties door praktische en blended leeroplossingen.”

Hans Molenaar, oprichter van Beeckestijn Business School:  “De toevoeging van Growth Tribe’s expertise past in onze onze ambitie om een toonaangevende Europese Business School te worden, gericht op boeiende en impactvolle leerervaringen.”

David Arnoux, CEO en medeoprichter van Growth Tribe: “Wat tien jaar geleden begon als een visie, is uitgegroeid tot een beweging die de manier waarop mensen leren en groeien heeft veranderd.”

www.growthtribe.io

 

Dennis Kortekaas (Kompas Network): Van uitgeverij naar medianetwerk

02-04-2026 | 14:26:00
Dennis Kortekaas is Commercial Director bij Kompas Network. We spreken hem over Kompas Network en hoe het bedrijf van uitgever tot mediabedrijf is getransformeerd

Adwise: TikTok speelt grotere rol in B2B

01-04-2026 | 11:18:14
Shortform video speelt volgens Adwise een belangrijke rol in het creëren van herkenning en vertrouwen.

Rien van Beemen: Met AI de grootste diefstal uit de geschiedenis

26-03-2026 | 18:41:00
Rien van Beemen, CEO van Mediahuis Nederland noemt LLM’s die getraind zijn om content (ook achter betaalmuren) te gebruiken voor hun diensten de grootste diefstal uit de geschiedenis

Adwise helpt marketeers uit de data black box

26-03-2026 | 13:45:47
Tijdens de sessie wordt ingegaan op de impact van privacyontwikkelingen en de groeiende rol van AI binnen marketing

[Vacatures] Scheepens zoekt een Creative

26-03-2026 | 10:38:00
Scheepens is per direct op zoek naar Creative


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Shortlist SAN New Kids on the Block 2025 bekend

03-04-2026 | 10:32:00
6 bureaus maken nog kans op een plek in de finale van de competitie voor opkomende bureaus.

Joe Public en Grolsch lanceren Proost op karakter

02-04-2026 | 17:05:00
De campagne is ontwikkeld door Joe Public en zet het thema authenticiteit centraal, met een focus op mensen die hun eigen keuzes maken.

Livewall lanceert Easter Hunt met AR-game

02-04-2026 | 16:35:00
De activatie combineert augmented reality met een spelelement en is toegankelijk voor zowel klanten als het brede publiek.

Endeavour organiseert WNiD Spring Sessions

02-04-2026 | 15:40:47
De sessies zijn een vervolg op het What's Next in Digital-event en bieden verdieping op thema’s als e-commerce en leadgeneratie.

Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s

02-04-2026 | 14:00:00
Tijdens de nominatieweek van 30 maart tot en met 2 april zijn in totaal 46 kanshebbers verdeeld over 13 categorieën geselecteerd.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Laura Heerlien

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.