GroupM gaat exclusieve strategische samenwerking aan met The Invaders

GroupM, het moederbedrijf van de mediabureaus Mindshare, Wavemaker en EssenceMediacom, en gaming for brands bureau The Invaders kondigen een exclusieve strategische samenwerking aan.

Op klantniveau werd er in het verleden al door de 2 partijen nauw samengewerkt. Dit gaan ze nu verder uitbreiden. GroupM wordt de exclusieve partner als het gaat om strategie en business development.

Maiko Valentijn, CEO van GroupM: “We snappen als geen ander bij GroupM hoe het gaming kanaal werkt. We hebben inmiddels een zogenoemde Gaming Hub waarin 18 collega’s actief zijn. The Invaders heeft bewezen DE creatieve expert te zijn bij de invulling van dit kanaal en zijn daarmee dus een hele interessante partner om mee samen te werken om onze klanten de beste totaaloplossing op het gebied van gaming aan te kunnen bieden.”

Gaming als marketingkanaal

Frieda Ulsamer de Waard, algemeen directeur van The Invaders: “Om van gaming een volwassen marketingkanaal te maken dien je enerzijds creatief volledige focus te hebben op deze specifieke cultuur en community en anderzijds in staat zijn om dat zo goed mogelijk te schalen. Samenwerking met een marktleider als GroupM is essentieel om die maturity te versnellen. Als je de impact, die we in- and around the game realiseren, samen kunt vergroten, dan wordt de waarde van gaming voor adverteerders nog vele malen groter.”

Op klant- en bureauniveau blijft The Invaders onafhankelijk opereren en deze partijen van advies, concept ontwikkeling en inkoop voorzien. De samenwerking tussen GroupM en The Invaders zal zich voornamelijk richten op de verdere professionalisering van gaming als mediakanaal en het samen ontwikkelen van campagnes voor de klanten van GroupM.

www.theinvaders.nl

www.groupm.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

The Invaders organiseert Value Game Sessions #12

22-04-2026 | 16:22:00
The Invaders organiseert op 16 juni een editie van The Value Game Sessions. Tijdens het gratis event staat het thema The Passion Premium centraal

[Vacancy] The Invaders has a position for Account Director

04-02-2026 | 07:54:00
The Invaders is directly looking for Account Director

Dutch Gaming Report: gamen is een structureel kanaal

22-01-2026 | 11:32:00
Uit het Dutch Gaming Report 2026 blijkt dat 45 procent van de Nederlanders inmiddels dagelijks gamet, tegenover 32 procent een jaar eerder.

Frank Goren: The Invaders helpt merken in gamingcultuur

24-11-2025 | 14:00:26
In Marketing Report TV gaat Frank Goren, Strategy Officer bij The Invaders, in gesprek met Bas Vlugt over de ontwikkeling van gaming als marketingdomein.

[Forum] Wat is goede content?

17-09-2025 | 23:59:00
In de rubriek [Forum] stellen wij bepalende spelers in de markt een actuele vraag. Deze keer stellen we juryleden van de Influencer & Content Marketing Awards 2025 de vraag


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

WPP bundelt branding- en designexpertise wereldwijd

08-05-2026 | 13:29:14
Onder leiding van Global CEO Jane Geraghty wil het concern de samenwerking tussen zijn branding-, design- en experiencebureaus versterken

Bob Koigi: De groeiende kloof in digitale advertenties

08-05-2026 | 12:58:44
Nu AI, automatisering en retail media de wereldwijde advertentiemarkt blijven veranderen, wordt het verschil tussen winnaars en achterblijvers groter.

Herwin van den Berg: Iedereen moet mee in AI

08-05-2026 | 10:21:00
Het gesprek gaat over de impact van AI op bureaus, de veranderende rol van creativiteit

Cees Faes: Cadbury snapt packaging beter dan marketeers

08-05-2026 | 10:01:00
Er zijn drie redenen waarom ik dit zo’n sterke campagne vind. De eerste is eigenlijk simpel: Cadbury gebruikt z’n verpakking als communicatiemiddel.

AWOL, met melk. en Uncle Bil Finalisten SAN New Kids

08-05-2026 | 08:00:00
Na presentaties van zes bureaus zijn de drie finalisten voor SAN New Kids on the Block 2025 vastgesteld
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.