Gaby Bruggink (COO) en Menno van der Steen (Chief Data & MSc) naar GroupM

Bij GroupM Nederland is Gaby Bruggink gestart als Chief Operating Officer en Menno van der Steen als Chief Data and Marketing Science Officer. Beiden gaan zowel Operations als Data van de GroupM-vestigingen in Amsterdam, Eindhoven en Sittard verder uitbouwen

Gaby Bruggink komt vanuit Aberkyn en heeft daar als COO de integratie met McKinsey geleid. Daarnaast heeft zij haar sporen als COO verdient bij Capgemini, en daarvoor in diverse rollen binnen de Sogeti organisatie.

Menno van der Steen heeft in het verleden onder andere bij Mediabrands als Chief Data and Tech Officer gewerkt en in een marketingcommunicatie rol bij Schiphol. Menno is binnen de WPP groep bij Ogilvy en Y&R zijn carrière begonnen.

Maiko Valentijn, CEO van GroupM: "We hebben het afgelopen jaar enorme stappen gemaakt in de verdere integratie van onze groep, we werken samen om het vak van morgen vorm te geven en daarvoor hebben we ook de juiste talenten aangetrokken om ook de organisatie verder vorm te geven. Gaby heeft een achtergrond in Consultancy en IT en dat zijn precies de onderwerpen waar wij als groep grote stappen maken. Menno heeft een aanzienlijke staat van dienst in ons vakgebied en is met zijn brede interesses een verrijking voor de organisatie."

www.groupm.com


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bekende Nederlandse vrouwen delen ervaringen in TENA-campagne

17-10-2025 | 12:37:27
Rond Wereld Menopauze Dag lanceert TENA de campagne Het is stil voor de overgang, ontwikkeld in samenwerking met Publicis Groupe Nederland en Boomerang.

Diggy Dex en nabestaanden brengen herinneringslied uit voor Monuta

17-10-2025 | 11:30:46
Monuta lanceert dit jaar de vierde editie van de campagne November 2 Remember met een bijzonder initiatief: een nieuw lied van Diggy Dex

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Projectmanager

17-10-2025 | 09:20:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Projectmanager - Amsterdam

Intertoys lanceert Speelboek 2025 op kinderinitiatief

16-10-2025 | 18:14:00
Het jaarlijkse Speelboek geldt al decennialang als het startsein van het speelgoedseizoen richting de feestdagen en het samenstellen van verlanglijstjes voor Sinterklaas en kerst.

Tijjani Reijnders wordt gezicht van Rexona in Nederland

16-10-2025 | 17:53:00
Rexona kondigt een samenwerking aan met profvoetballer Tijjani Reijnders, middenvelder van het Nederlands Elftal en Manchester City.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.