Fightclub en Marketing Report lanceren voetbalkaartjes van de 250 beste marketeers van Nederland

De Marketing250 is de verkiezing van de 250 beste marketeers van Nederland, georganiseerd door Marketing Report. Brand & Performance agency Fightclub kreeg dit jaar de kans het thema te ontwikkelen en vond inspiratie in het feit dat marketing op dit niveau topsport is. Met behulp van AI heeft het bureau van elke marketeer een uniek voetbalkaartje ontwikkeld. De 250 kaartjes zijn bovendien niet alleen in digitale vorm verkrijgbaar, maar ook als gedrukte exemplaren.

Bas Vlugt, founder Marketing Report: “Met de AI M100 had Fightclub vorig jaar iets bijzonders gecreëerd; one-of-a-kind portretten gemaakt met AI van alle marketeers die in de Marketing100 2024 stonden. Wij waren erg gecharmeerd van deze manier om de beste marketeers van Nederland in het zonnetje te zetten. Inmiddels is de Marketing100 dit jaar uitgegroeid tot de Marketing250. Er zijn zoveel fantastische marketing professionals in Nederland en die verdienen waardering! Via grootschalig onderzoek, uitgevoerd door MediaTest, hebben vakgenoten kunnen aangeven welke zij verkiezen tot de 250 besten in het vak. Wij hebben Fightclub gevraagd of ze wederom een aansprekend concept konden bedenken.”

Agency in de spotlight

Hugo van Mol, Managing Director Fightclub: “Vorig jaar hebben we het Marketing100 event gehackt met onze social guerrilla actie, de AI M100. We hebben toen elke marketeer die in de Marketing100 stond via LinkedIn een uniek AI-portret gemaild. Het was voor ons een manier om iets terug te doen voor al die marketeers die ervoor zorgen dat wij als agencies het werk kunnen maken dat we graag willen maken. En natuurlijk een manier om als agency een beetje in de spotlight te komen.

De AI portretten gingen in no-time viraal op LinkedIn. De campagne is zelfs bekroond met een zilveren Esprix, drie SAN Accenten, drie Content Marketing Awards en twee nominaties voor een ADCN Lamp. Dat Marketing Report ons nu officieel de opdracht heeft gegeven om een thema voor de Marketing250 te ontwikkelen is een grote eer. De lat ligt hoog, maar we denken dat we iets hebben kunnen creëren dat recht doet aan de prestaties van de 250 beste marketing professionals van Nederland.”

Net als in Hollywood

Richard Hol, Creative Director Fightclub: “De kracht van de AI M100 actie was de hoge mate van personalisatie. Het was een gigantische klus, maar het feit dat we vorig jaar elke marketeer in de M100 zijn of haar unieke AI portret konden aanbieden, maakte de actie zo succesvol. Hoe gaaf is het immers als je als marketeer over je prestatie kunt posten met een portret dat jouw professionele verhaal vertelt? Daarom besloten we het voor dit jaar te doen zoals Hollywood het doet. Net zoals bij Toy Story 2 en Terminator 2 wilden we trouw blijven aan het originele concept, maar het nóg bijzonderder maken. Dat verdienen deze 250 professionals ook.

Er werken in Nederland zo’n 60.000 mensen in marketingrollen. Als jij door je vakgenoten wordt verkozen als een van de 250 besten, dan behoor je tot de kampioenen in je vak. Dat idee inspireerde ons tot het ontwikkelen van een bijzondere serie van 250 voetbalkaartjes:The League of Marketing Champions. We hebben met AI van elke marketeer een uniek voetbalkaartje ontwikkeld. Tijdens het M100 event op 4 december in het Spant! In Bussum zijn ze vertoond om de 250 winnaars bekend te maken. Ze zijn bovendien niet alleen in digitale vorm beschikbaar, maar ook als gedrukt exemplaar in een exclusieve houder. Een mini-award voor elk van de 250 marketeers. Iedereen die in de Marketing250 staat kan zijn of haar exemplaar hier bestellen: fightclubagency.com/m250

www.fightclub.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Jade Kops overleden

24-04-2026 | 18:55:00
Jade Kops was onze eregast tijdens het M100 Event, op 3 december

Nathalie Peters: Groeistrategie begint lokaal

16-04-2026 | 07:12:00
We zijn in marketing dol op grote woorden: full funnel, always-on, performance driven. Maar ondertussen vergeten we iets opvallend simpels: de meeste aankopen gebeuren nog steeds dichtbij huis. In de straat. In de wijk. In de regio

Nicole van Gorp: Premium blijft relevant als het verhaal klopt

12-01-2026 | 11:36:00
Marketing Report spreekt haar over de kracht van merkbouw, de rol van duurzaamheid binnen het bedrijf en hoe Beemster zich positioneert richting 2026.

Esmée van Venrooij: Merkbouw is geen luxe, maar een randvoorwaarde

29-12-2025 | 12:28:00
Esmée van Venrooij is Marketing Directeur RCE. In de lijst van de top 250 meest invloedrijke marketeers staat zij dit jaar op plek 240.

Ron Adams: Met performance marketing kun je een heel eind komen

29-12-2025 | 11:11:07
Ron Adams is Tribe Lead Marketing & Sales at Allianz Direct the Netherlands. In de lijst van de top 250 meest invloedrijke marketeers staat hij dit jaar op plek 34

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

TFA verzorgt audiotraject voor Douchebag-campagne

18-06-2026 | 16:08:53
De campagne is ontwikkeld door NOISE in opdracht van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat en draait om een herkenbaar moment onder de douche

ARTIS lanceert campagne rond heropening Aquarium

18-06-2026 | 15:23:34
De campagne is volgens ARTIS een van de grootste marketingcampagnes in de geschiedenis van de organisatie en brengt de onderwaterwereld van het Aquarium naar de stad

VENGEAN ontwikkelt branding voor Value Creation Capital

18-06-2026 | 12:56:59
De samenwerking omvat de ontwikkeling van de merkstrategie, het merkverhaal, het merkthema, de visuele identiteit en de redesign van de website.

Creativiteit blijft knelpunt voor marketeers

18-06-2026 | 11:58:00
Dat blijkt uit het rapport Clients and Creativity 2026 van WFA en LIONS.

Antal van Pelt: Het tijdperk van de beige marketeer

18-06-2026 | 09:28:00
Merken groeien niet door netjes binnen de lijntjes te kleuren. Ze groeien door iets te kiezen. Door ergens voor te staan
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Pie Kamau

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.