Experts iO winnen Sitecore Most Valuable Professional Award

Rob Habraken en Jeroen Breuer van het blended agency iO zijn bekroond met de Most Valuable Professional Award van Sitecore. Beiden voldoen aan de hoogste eisen van Sitecore op het gebied van kennis, expertise en betrokkenheid bij de community. Rob Habraken wint de award voor de tiende keer, Jeroen Breuer voor de derde keer. 

Elk jaar selecteert Sitecore een beperkte groep professionals wereldwijd als Most Valuable Professional (MVP). Deze MVP's tonen uitzonderlijke deskundigheid op het gebied van Sitecore en delen waardevolle kennis en technische expertise met partners, communityleden, klanten en prospects. 

Rob Habraken, Sitecore MVP en Technology Director bij iO: "Het is een ongelooflijke eer om voor het tiende opeenvolgende jaar benoemd te worden tot Sitecore MVP. Toen ik in 2014 begon met het delen van ideeën in lokale gebruikersgroepen, had ik nooit gedacht dat deze reis mogelijk was. Deze mijlpaal weerspiegelt niet alleen mijn voortdurende betrokkenheid bij het Sitecore-ecosysteem, maar ook de kracht van continu leren en kennis delen binnen onze geweldige community. De samenwerkingsgeest binnen de Sitecore-community blijft me inspireren en biedt kansen om te presenteren en mensen over de hele wereld te ontmoeten. Terwijl we nieuwe technologieën zoals XM Cloud en de composable DXP omarmen, kijk ik ernaar uit om te blijven bijdragen, innovatie te stimuleren en medeontwikkelaars en organisaties te helpen bij het leveren van uitzonderlijke digitale ervaringen." 

Jeroen Breuer. "Het is geweldig om erkenning te krijgen voor mijn bijdragen aan de community. Ik kijk ernaar uit om ook in 2025 mijn kennis te delen, samen te werken en verder te groeien." 

MVP's vertegenwoordigen een selecte groep in de Sitecore-community van 16.000 gecertificeerde ontwikkelaars en meer dan 30.000 actieve communitydeelnemers. Ze worden erkend voor de kwaliteit, kwantiteit en impact van hun bijdragen in het afgelopen jaar. Een panel van Sitecore-ontwikkelaars en executives eert de MVP's voor hun prestaties in 2024. 

www.iodigital.com

iO helpt AP Hogeschool groeien in Vlaanderen

27-05-2026 | 13:31:00
AP Hogeschool heeft zich ontwikkeld tot de sterkst groeiende hogeschool van Vlaanderen. Het aantal nieuwe studenten groeide sinds 2018 bijna tot het dubbele.

[Vacatures] io zoekt een Business Automation Consultant - Campus Rotterdam

22-05-2026 | 10:40:00
iO is per direct op zoek naar Business Automation Consultant - Campus Rotterdam

[Vacatures] io zoekt een (Interim) Marketing Automation Consultant

22-05-2026 | 09:55:00
iO is per direct op zoek naar(Interim) Marketing Automation Consultant - Campus Eindhoven

iO organiseert webinar over EU Digital Identity Wallet

21-05-2026 | 17:13:00
Op 18 juni 2026 organiseert iO een gratis Engelstalig webinar waarin experts uitleggen wat deze ontwikkeling betekent in de praktijk.

Tamara Van Dalen: De campus is onze creatieve motor

20-05-2026 | 15:59:00
Marketing Report is op 29 mei in Rotterdam voor Agency at Night. Tijdens dit event openen 51 bureaus hun deuren voor jong talent en andere nieuwsgierigen


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Follo wint negen European Search Awards

27-05-2026 | 15:07:00
Follo heeft tijdens de European Search Awards 2026 in Porto negen awards gewonnen, waaronder twee gouden en zeven zilveren onderscheidingen.

Wenneker Amsterdam produceert wereldwijde Philips Avent-campagne

27-05-2026 | 13:10:00
Philips Avent lanceert met Share the Care een wereldwijde campagne die aandacht vraagt voor de druk en verwachtingen waarmee moeders dagelijks te maken hebben

Cees Faes: Ferrari is niet Apple-compatible. Blijkbaar.

27-05-2026 | 12:56:49
Enzo Ferrari zei ooit: “Aerodynamics are for people who can’t build engines.” Ferrari ging nooit over efficiëntie. Ferrari ging over excess.

Unox focust op festivalzomer met Knaks

27-05-2026 | 09:58:00
Unox start deze zomer een campagne waarmee het merk zich nadrukkelijker wil verbinden aan typische Nederlandse zomermomenten.

LePub breidt wereldwijd management uit

27-05-2026 | 09:20:56
Met de benoemingen wil het internationale netwerk van Publicis Groupe de creatieve kwaliteit en de wereldwijde impact van het werk verder versterken.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Laura Heerlien

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.