Eerste namen bekend voor ADsterdam Creativity Festival 2025

ADsterdam Creativity Festival, dat plaatsvindt op 27 juni bij LIEF events in Sloterdijk, Amsterdam, heeft de eerste sprekers en artiesten aangekondigd. Het festival, georganiseerd door Publicis Groupe Nederland in samenwerking met ADCN | Club for Creativity en Soundsright, brengt de creatieve industrie opnieuw samen.

Muziek vormt een belangrijk onderdeel van het programma. Producer en live performer Jack Shore, bekend van zijn internationale succes en virale prestaties op sociale media, treedt op. Recent stond hij op het podium van Paaspop en later dit jaar volgt Hullabaloo, maar eerst is hij te zien op ADsterdam, mogelijk gemaakt door Soundsright.

Creativiteit, innovatie en samenwerking centraal

Anouk Facee Schaeffer, verantwoordelijk voor ADsterdam bij Publicis Groupe Nederland, kijkt uit naar de derde editie. Anouk Facee Schaeffer: "Met dit festival zetten we een platform neer waar creativiteit, innovatie en samenwerking samenkomen. De eerste namen beloven een divers en inspirerend programma dat verder zal bijdragen aan onze missie om de creatieve sector te versterken."

Naast muziek is er volop aandacht voor actuele ontwikkelingen binnen de creatieve industrie. Selim Unlusoy, TEDx-spreker en Global Head of A.I. bij LePub Milan, spreekt over de impact van kunstmatige intelligentie op creativiteit en menselijke emoties.

Workshops en panelgesprekken over actuele thema’s

Het programma biedt een mix van panel talks en workshops. Stefanos Constantinou van Highsnobiety en Steph Morrow van Studio Worrom bespreken de invloed van diversiteit, gelijkheid en inclusie op de creatieve sector. Edson Sabajo, oprichter van het Nederlandse merk Patta, en Dinesh Sonak van Creative Gym geven een workshop waarin nieuwsgierigheid als motor voor creatieve groei wordt ingezet, geïnspireerd op hiphop en tennis.

In de komende weken maakt ADsterdam meer namen bekend. Updates en programma-informatie zijn te vinden via de website van het event:

www.ADsterdamFestival.com

www.publicisgroupe.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

LePub breidt wereldwijd management uit

27-05-2026 | 09:20:56
Met de benoemingen wil het internationale netwerk van Publicis Groupe de creatieve kwaliteit en de wereldwijde impact van het werk verder versterken.

Heineken introduceert Heerlijk Hè als pay-off

26-05-2026 | 12:12:00
Heineken kiest in Nederland voor een andere merkkoers met de pay-off Heerlijk Hè. Met de campagne zet de brouwer samenzijn en gezelligheid centraal

Publicis Amsterdam Bureau van het Jaar bij AMMA 2026

22-05-2026 | 00:37:00
Unilever Nederland werd uitgeroepen tot Adverteerder van het Jaar en bol Retail Media tot Media-exploitant van het Jaar.

Publicis Groupe betaalt 2,2 miljard dollar voor LiveRamp

18-05-2026 | 07:06:00
Publicis betaalt 38,50 dollar per aandeel, een premie van bijna 30 procent ten opzichte van de slotkoers van LiveRamp voorafgaand aan de aankondiging.

[Vacatures] Boomerang (part of Publicis Groupe) zoekt een (Senior) Contentmanager

12-05-2026 | 11:43:00
Boomerang (part of Publicis Groupe) is per direct op zoek naar(Senior) Contentmanager - Amsterdam

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

FCB Amsterdam ontwikkelt WK-campagne voor Kansspelautoriteit

28-05-2026 | 14:51:19
De Kansspelautoriteit lanceert richting het WK voetbal 2026 de campagne Laat je niet zoek spelen.

adam&eveBerlin\TBWA ontwikkelt OOH-campagne voor fritz-kola

28-05-2026 | 14:27:00
De campagne loopt tot en met 7 juni en combineert klassieke OOH- en digital out-of-homeformaten op meer dan 250 locaties.

Serviceplan-juniors jureren bij SAN Accenten

28-05-2026 | 12:29:00
In aanloop naar de uitreiking van de SAN Accenten delen Femke Princen en Cato van Otterdijk hun visie op creativiteit, relevantie en de rol van jonge makers binnen het reclamevak.

Broadsign, Global en Draft Digital lanceren AI OOH-campagne

28-05-2026 | 12:00:00
De campagne voor Lot of Happiness werd volledig gepland, geboekt en uitgevoerd via samenwerkende AI-agents.

Erwin Wiering: Of je eenheidsworst lust

28-05-2026 | 11:21:38
Van de week realiseerde ik me dat ik inmiddels zo’n 20 jaar in de reclamewereld rondloop.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.