Eerste Agency at Night in Rotterdam

Op vrijdag 15 maart 2024 vindt de eerste Agency at Night in Rotterdam plaats, geïnspireerd door het Amsterdamse Ad Night dat al sinds 2016 bestaat. In totaal zullen bij 46 creatieve bureaus bijna 200 verschillende talks, workshops en exposities worden gehouden.

Jeroen Wolfs, eigenaar van initiatiefnemer Compagnon Events (en broer van Martijn Wolfs): "We hadden ten eerste niet verwacht dat zoveel bureaus mee zouden doen, maar ook niet dat het zou resulteren in zo'n waanzinnig mooi programma. Het programma vindt plaats op kantoren zelf, met een ticket loop je overal vrij binnen."

Martijn Wolfs, mede-eigenaar van digitaal bureau Okaia (mede-initiatiefnemer) (en broer van Jeroen Wolfs): "Of je nu geïnteresseerd bent in design, marketing, fotografie of andere creatieve disciplines, er is voor elk wat wils."

Op het programma staan workshops over AI, talks van invloedrijke marketeers en zelfs een presentatie van Feyenoord-icoon John de Wolf.

Jeroen Wolfs: "Agency at Night is uiteraard het festival om kennis te maken met de Rotterdamse creatieve scene en binnen te kijken achter deuren die normaliter gesloten blijven. Maar het is zeker niet alleen interessant als je werkzaam bent in de branche, het programma is echt heel veelzijdig."

Tussen 17:00 en 23:00 kunnen bezoekers vrij binnenlopen bij alle bureaus. Na afloop van het festival vindt er tussen 22:00 en 03:00 een afterparty plaats in Club Centraal. De kaarten voor Agency at Night kosten regulier 10 euro en 5 euro voor studenten.

Credit foto: Maud Brouns

www.agencyatnight.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Matthijs Kloezeman: Zijn de AMMA nog een prijs voor het beste mediawerk?

26-05-2026 | 21:38:00
De vraag die ik mezelf stel is hoe je naast de erkenning van het beste mediawerk op schaal ook ruimte houdt voor het beste mediawerk op idee?

Vijf genomineerden voor PR Persoon van het Jaar 2026

26-05-2026 | 16:10:00
PR Persoon van het Jaar 2026: De genomineerden zijn Denise van Ooijen, Kiki Hirschfeldt, Jacqueline Bosselaar, Jacob van der Vlugt, Anja van Beijnum

Vijf genomineerden voor PR Talent van het Jaar 2026

26-05-2026 | 13:10:00
PR Talent van het Jaar 2026: De genomineerden zijn Isa van Schaik, Steven Floris, Isha van Egmond, Doron Beuns, Rosalie Smit

Merkstrategie centraal tijdens VENGEAN VENUES #4

26-05-2026 | 10:04:00
Bij nexeye vond deze week de vierde editie plaats van VENGEAN VENUES, het netwerk- en inspiratieplatform van VENGEAN.

Fightclub grootste winnaar Communicatieprijs Brabant

26-05-2026 | 09:17:00
Communicatieclub Brabant heeft donderdag 21 mei in het Klasse Theater in Tilburg de winnaars van de Communicatieprijs Brabant 2026 bekendgemaakt.
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Follo wint negen European Search Awards

27-05-2026 | 15:07:00
Follo heeft tijdens de European Search Awards 2026 in Porto negen awards gewonnen, waaronder twee gouden en zeven zilveren onderscheidingen.

Wenneker Amsterdam produceert wereldwijde Philips Avent-campagne

27-05-2026 | 13:10:00
Philips Avent lanceert met Share the Care een wereldwijde campagne die aandacht vraagt voor de druk en verwachtingen waarmee moeders dagelijks te maken hebben

Cees Faes: Ferrari is niet Apple-compatible. Blijkbaar.

27-05-2026 | 12:56:49
Enzo Ferrari zei ooit: “Aerodynamics are for people who can’t build engines.” Ferrari ging nooit over efficiëntie. Ferrari ging over excess.

Unox focust op festivalzomer met Knaks

27-05-2026 | 09:58:00
Unox start deze zomer een campagne waarmee het merk zich nadrukkelijker wil verbinden aan typische Nederlandse zomermomenten.

LePub breidt wereldwijd management uit

27-05-2026 | 09:20:56
Met de benoemingen wil het internationale netwerk van Publicis Groupe de creatieve kwaliteit en de wereldwijde impact van het werk verder versterken.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.