[Dutch Media Week] Inschrijving Magische Mediastage geopend

Iedereen tussen de 8 en 88 jaar kan zich tot en met 3 september aanmelden voor een van de 30 mediastages die plaats zullen vinden tijdens Dutch Media Week, van 2 tot en met 8 oktober.  

De Magische Mediastage van Dutch Media Week is een ministage van maximaal 1 dag bij een van de vele mediabedrijven die Nederland rijk is. Zo kun je zelf ervaren hoe het is om aan de slag te gaan als opnameleider, redacteur, verslaggever, regisseur, producer of een van de vele andere banen die in de mediabranche mogelijk zijn. 

Stages zijn er onder meer als opnameleider bij Khalid & Sophie, (bus)verslaggever RTV Noord, directeur van Mediamuseum Beeld & Geluid, video content creator voor de social media van het Nederlands Film Festival, communicatie & PR bij Banijay Benelux, gameproductie bij H20 Esports Campus, regie bij Radio 1 programma’s MAX Nachtzuster of VPRO Nooit Meer Slapen, redactie bij de Filmkrant, Tijd voor Max of Radio 1 OVT, producer bij EO, HUMAN of NEP, podcastmaker bij Bindinc, VR Game user tester bij XR Lab of eindredactie bij NOS Langs de Lijn.

Xperience Days

Wie wel geïnteresseerd is in media, maar geen stage wil lopen, kan op 7 en 8 oktober de Xperience Days op het Media Park in Hilversum bezoeken. Op zaterdag 7 oktober staat Media Museum Beeld & Geluid volledig in het teken van Gaming & Esports. Zo zijn er diverse lezingen en workshops over gaming te volgen en kun je een tijdelijke tentoonstelling bezoeken ter gelegenheid van het 30-jarig jubileum van game-magazine Power Unlimited over de Nederlandse gamehistorie en de ontwikkelingen van de afgelopen jaren.

www.dutchmediaweek.nl

www.magischemediastage.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Reinout Oerlemans opent Business Days tijdens Dutch Media Week 2024

24-09-2024 | 12:37:00
Blik op de toekomst: AI, innovatieve content en de kracht van technologie in de mediasector

Herman Dummer verlaat Beeld en Geluid en Dutch Media Week

19-12-2023 | 17:22:00
Herman Dummer, oprichter van Dutch Media Week, laat via LinkedIn weten te stoppen als projectmanager van Dutch Media Week. Hij neemt ook ontslag bij Beeld en Geluid

Age of Wonders 4 Best wint Dutch Game Awards 2023

05-10-2023 | 08:43:23
Age of Wonders 4 van Triumph Studios is verkozen tot Best Game van 2023. De juryprijs werd uitgereikt tijdens een speciale awardshow, onderdeel van de Dutch Media Week in Beeld & Geluid te Hilversum.

Sahil Amar Aïssa wint Dutch Media Week Award 2023

04-10-2023 | 09:01:59
De jury noemde hem een voorvechter voor diversiteit die andermans verhaal vooropstelt en vermeldde daarbij in het bijzonder zijn serie Fight or Flight

[Interview] Ezra Eeman (NPO): innovatie moet meer onderdeel worden van algehele NPO-agenda

29-09-2023 | 16:55:00
Ezra Eeman is sinds 1 juni 2023 directeur Strategie bij de NPO. Daarvoor werkte hij twee jaar bij Mediahuis; bij de Europese omroepkoepel EBU en bij de Vlaamse publieke omroep VRT.

 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

WPP bundelt branding- en designexpertise wereldwijd

08-05-2026 | 13:29:14
Onder leiding van Global CEO Jane Geraghty wil het concern de samenwerking tussen zijn branding-, design- en experiencebureaus versterken

Bob Koigi: De groeiende kloof in digitale advertenties

08-05-2026 | 12:58:44
Nu AI, automatisering en retail media de wereldwijde advertentiemarkt blijven veranderen, wordt het verschil tussen winnaars en achterblijvers groter.

Herwin van den Berg: Iedereen moet mee in AI

08-05-2026 | 10:21:00
Het gesprek gaat over de impact van AI op bureaus, de veranderende rol van creativiteit

Cees Faes: Cadbury snapt packaging beter dan marketeers

08-05-2026 | 10:01:00
Er zijn drie redenen waarom ik dit zo’n sterke campagne vind. De eerste is eigenlijk simpel: Cadbury gebruikt z’n verpakking als communicatiemiddel.

AWOL, met melk. en Uncle Bil Finalisten SAN New Kids

08-05-2026 | 08:00:00
Na presentaties van zes bureaus zijn de drie finalisten voor SAN New Kids on the Block 2025 vastgesteld
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.