DPG Media en FC Twente verlengen mediapartnership tot 2027

DPG Media en FC Twente hebben hun mediapartnership verlengd tot 2027. Het mediabedrijf blijft daarmee een partner van de voetbalclub en breidt de samenwerking verder uit.

De samenwerking tussen DPG Media en FC Twente gaat terug tot begin jaren negentig. Daarna zijn er tal van initiatieven geweest, van activaties op de Open dag van FC Twente en campagnes via DPG Media titels, tot het uitzenden van oefenwedstrijden via de website van DPG Media-titels als Tubantia. Dit mediapartnership krijgt nu een nieuwe impuls, waarbij de zichtbaarheid van DPG Media bij de thuiswedstrijden in stadion De Grolsch Veste wordt vergroot, onder andere met borden en schermen op en langs het veld. 

Beide partijen zoeken actief de verbinding met de regio Twente. Deze samenwerking biedt mogelijkheden om lokaal, regionaal en nationaal impactvolle campagnes te ontwikkelen. DPG Media en FC Twente richten zich de aankomende jaren op acties en arrangementen voor supporters en sponsoren. Ook willen de partijen extra aandacht besteden aan belangrijke momenten rondom de club, zoals het aankomende 60-jarig jubileum en sportieve prestaties van zowel het mannen- als het vrouwenteam van FC Twente. 

Michael Meuleners, Partnership Manager bij DPG Media: "Met Tubantia als onze lokale vertegenwoordiger, hebben we een mooie geschiedenis met zowel de regio als FC Twente. We zijn dan ook bijzonder trots dat we dit partnership kunnen verlengen. Het biedt ons de mogelijkheid om samen met tal van bedrijven uit de Twentse regio mooie campagnes te realiseren. Maar ook op het gebied van contentcreatie hebben we de afgelopen tijd intensiever samengewerkt, zoals bij het uitzenden van live sportwedstrijden via Tubantia. Ons doel is om, samen met FC Twente, het clubgevoel verder te laten groeien en uit te dragen, ver buiten de lijnen van het veld. We brengen FC Twente naar elke supporter, in elke hoek van de regio." 

Leon Molenkamp, Manager Media, Marketing & Communicatie: "De samenwerking tussen DPG Media, veelal in de vorm van Tubantia, en FC Twente gaat terug tot begin jaren negentig. In al die jaren heeft onze samenwerking mooie resultaten opgeleverd als we kijken naar het bereiken van onze doelgroepen in het oosten van Nederland en het activeren van onze partners in de regio. Met het oog op de ambities die we hebben in deze nieuwe fase van de club, past het perfect om de samenwerking nu te intensiveren. Wij kijken uit naar de hernieuwde samenwerking.’’  

www.dpgmediagroup.com

www.fctwente.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

DPG Media promoot studentenabonnement met campagne

06-03-2026 | 10:35:00
Via het platform /topics krijgen studenten gratis toegang tot journalistieke titels van DPG Media.

adpaq voegt DPG Media-audio toe aan DSP

05-03-2026 | 12:27:08
Daarmee krijgen adverteerders en mediabureaus via het platform toegang tot het digitale audio-inventaris van verschillende radiomerken

Radiosector: elke exploitant met eigen commercieel relevante doelgroepdefintie

09-02-2026 | 00:00:00
DPG Media heeft voor de radiostations Joe en Qmusic per 1 januari 2026 de commercieel relevante doelgroep 25-54 jarigen geïntroduceerd. Daarvoor definieerde het mediabedrijf voor zijn radioreclameverkoop de doelgroep 20-49

Bestuur Screenforce benoemt Ton Rozestraten tot voorzitter

06-02-2026 | 12:24:00
Het bestuur van Screenforce heeft Ton Rozestraten (Ad Alliance/RTL Nederland/DPG Media) benoemd tot voorzitter van Screenforce. Hij neemt het stokje oiver van Allard Ruyl (Talpa Media/Talpa Network).

Havas Lemz ontwikkelt 360-campagne rond Optimel Vezels

05-02-2026 | 15:27:00
Optimel introduceert Optimel Vezels, een productlijn die consumenten helpt om makkelijker meer vezels binnen te krijgen.
 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

WARC Creative 100: LePub en Serviceplan bovenaan

10-03-2026 | 15:12:26
WARC heeft de 2026-editie van de Creative 100 gepubliceerd, de wereldwijde ranglijst van meest bekroonde campagnes en bedrijven op het gebied van creativiteit.

Harry Demey: Bureaus gaan betere jaren tegemoet

10-03-2026 | 14:56:00
LDV United CEO ziet ruimte voor herwaardering van merken

JUMP! Retail introduceert Huub voor Hubo

10-03-2026 | 13:06:00
JUMP! Retail ontwikkelde voor Hubo een TV- en radiocampagne waarin Huub van Hubo centraal staat. Huub is de personificatie van de kernwaarde helpen

AWOL partner van Nike voor tweede editie School to Swoosh

10-03-2026 | 12:32:00
Het programma richt zich op het toegankelijker maken van de creatieve industrie voor een nieuwe generatie makers.

Marco van Lisdonk: Het enige wat op 8 maart eindigt, is de aandacht van marketeers

10-03-2026 | 12:12:00
We doen al decennialang aannames over hoe je vrouwen bereikt met adverteren. De data laten zien dat die aannames nog steeds niet kloppen.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.