Dorst & Lesser en Alpro lanceren global social strategie

Social bureau Dorst & Lesser heeft de social strategie van Alpro vernieuwd. Onder de naam Feed Your You ontwikkelden ze content speciaal voor platforms zoals Meta, TikTok, Pinterest en YouTube. De strategie van Alpro licht de veelzijdigheid en smaak van plantaardig eten en drinken uit.

Feed Your You

Social media speelt een belangrijke rol in deze strategie, omdat dit helpt nieuwe consumenten aan te trekken tot de plantaardige categorie. De strategie richt zich op het omarmen van diversiteit, met aandacht voor de verschillende manieren waarop mensen Alpro consumeren. 

Robert Withagen, Creative Director bij Dorst & Lesser: "We zijn super trots dat we al 10 jaar de social partner van Alpro zijn en de reis die Alpro heeft afgelegd mee te maken. De tijd dat plantaardig alleen voor veganisten was, is voorbij, nu is het tijd om dat te vieren met Feed Your You. En welk platform is er beter om dit te vieren dan op social media?!"

www.dorstenlesser.com

www.alpro.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Screenforce: Sociale media groeien als nieuwsbron

08-05-2026 | 09:49:00
Het vertrouwen in nieuwsmedia staat in Nederland onder druk, terwijl sociale media juist steeds vaker worden gebruikt als nieuwsbron.

BUUT kiest YouTuber Chatmo voor financiële content

07-05-2026 | 09:50:00
Met content over geldzaken willen beide partijen jongeren helpen om bewuster met geld om te gaan.

[Vacatures] Follo zoekt een Head of Media

06-05-2026 | 10:39:00
Follo is per direct op zoek naar Head of Media - 32-40 uur | Hybride werken vanuit Utrecht

[Vacatures] ACT.agency zoekt een Social Media Manager

04-05-2026 | 11:42:00
ACT.agency is per direct op zoek naar Social Media Manager - Amsterdam

Joe Public tekent voor ALDI-campagne buitenseizoen

04-05-2026 | 09:11:00
In de campagne speelt Andy van der Meijde samen met zijn gezin de hoofdrol. Hij grijpt verschillende momenten aan om buiten eten te vieren.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

WPP bundelt branding- en designexpertise wereldwijd

08-05-2026 | 13:29:14
Onder leiding van Global CEO Jane Geraghty wil het concern de samenwerking tussen zijn branding-, design- en experiencebureaus versterken

Bob Koigi: De groeiende kloof in digitale advertenties

08-05-2026 | 12:58:44
Nu AI, automatisering en retail media de wereldwijde advertentiemarkt blijven veranderen, wordt het verschil tussen winnaars en achterblijvers groter.

Herwin van den Berg: Iedereen moet mee in AI

08-05-2026 | 10:21:00
Het gesprek gaat over de impact van AI op bureaus, de veranderende rol van creativiteit

Cees Faes: Cadbury snapt packaging beter dan marketeers

08-05-2026 | 10:01:00
Er zijn drie redenen waarom ik dit zo’n sterke campagne vind. De eerste is eigenlijk simpel: Cadbury gebruikt z’n verpakking als communicatiemiddel.

AWOL, met melk. en Uncle Bil Finalisten SAN New Kids

08-05-2026 | 08:00:00
Na presentaties van zes bureaus zijn de drie finalisten voor SAN New Kids on the Block 2025 vastgesteld
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.