DEPT verkozen tot Gold & Advertising Partner van bol.com

DEPT en bol.com hebben hun langdurige samenwerking versterkt door DEPT’s aanstelling tot Gold Partner en Advertising Certified Partner. Met deze exclusieve bekroning kan de digital agency klanten nog beter bedienen om optimaal gebruik te maken van marketplaces.

Met de Gold Partner-status wordt DEPT meer betrokken bij events, webinars en andere programma’s van de webwinkel. Daarnaast kan DEPT als bol.com-specialist huidige en toekomstige klanten van begin tot eind helpen bij activiteiten op de digitale marketplace in Nederland en België, van onboarding tot strategisch advies en operationele ondersteuning. Slechts vijf partijen in Nederland mogen zowel de Gold Partner- als Advertising Certified Partner-titel dragen.

Snelle groei

Het DEPT marketplaces-team is afgelopen jaren hard gegroeid in grootte en internationaal gediversifieerd in expertise om naast grote internationale marketplaces, ook local hero marketplaces te kunnen ondersteunen.

Davy Vugs, team lead marketplaces bij DEPT: “We zien de steeds prominentere plek die marketplaces aanneemt in de strategie van klanten. Al jaren hebben we een goede relatie met bol.com. De nieuwe partnerstatus is een extra mijlpaal en we kijken uit naar de verdere samenwerking.”

Mark Wernsen, strategic partner manager bij bol.com: “Veel ondernemers en retailers zetten bij bol.com voor het eerst de stap naar verkoopstrategie via marketplaces. Door bekwame e-commerce intermediairs zoals DEPT aan te haken bij dit proces, verbeteren ze hun diensten, marktpositie en digitale succes. Een welverdiende aanstelling voor een partij met wie we maar al te graag werken op allerlei vlakken.”

www.deptagency.com

 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Living Experience kiest Fightclub als Lead Agency

17-06-2026 | 16:57:00
Het woonconcept werkte na een internationale bureauoriëntatie toe naar de selectie van één bureau voor positionering, creatie en performance.

Branthlete ontwikkelt Heinz-campagne rond sportfans

17-06-2026 | 16:31:24
Heinz zet deze zomer vrouwelijke sportfans centraal met The Big Catch-Up, een Nederlandse campagne binnen de Lost in Love-campagne.

happn en TrainMore organiseren Love at First Set

17-06-2026 | 16:09:45
Voor veel Nederlandse singles is de sportschool niet alleen een plek om te trainen, maar ook een omgeving waar aantrekkingskracht ontstaat.

Fitzroy ontwikkelt VGZ-campagne over zorgvernieuwing

17-06-2026 | 16:07:00
Fitzroy (onderdeel van United Playgrounds) heeft een campagne over zorgvernieuwing ontwikkeld voor VGZ

TBWA\NEBOKO ontwikkelt Startphone voor Odido

17-06-2026 | 16:01:26
De oplossing moet ouders en kinderen helpen om stap voor stap om te gaan met een eerste smartphone en sluit aan op de overheidsrichtlijnen rond smartphone- en socialmediagebruik onder kinderen en jongeren.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.