Dentsu Creative wint het wereldwijde account van Adobe

Adobe heeft Dentsu Creative geselecteerd als het wereldwijde creatief- en contentbureau voor zijn Digital Media Business (DMe). Samen zullen Dentsu Creative, Tag Worldwide en Adobe de reclamewereld betreden via een content supply chain die wordt aangedreven door Gen AI-technologie.

Dentsu Creative zal beginnen met het eerste "Glocal" go-to-marketmodel van het bedrijf op te zetten. Dit model is ontworpen om relevantie, effectiviteit en efficiëntie zowel wereldwijd als lokaal te waarborgen in de regio's: Amerika, EMEA, APAC en Japan. Het bureau zal leiding geven aan product- en release-marketing en lokale campagnes voor de B2B- en B2C-creatieve producten en diensten van het bedrijf. 

Abbey Klaassen, Global Brand President van Dentsu Creative: "Als een creatief team dat al lange tijd vertrouwt op de producten en diensten van Adobe om digitale ervaringen te bedenken, creëren en tot leven te brengen, is deze nieuwe samenwerking op veel manieren betekenisvol. We zijn enthousiast over Adobe's visie om de wereld te veranderen door gepersonaliseerde ervaringen, en dit motiveerde ons om bij elke interactie transformatief denken en creativiteit in te brengen. Nu zijn we klaar om dit naar klanten overal te brengen via Adobe's Digital Media Business."

www.dentsu.com

www.adobe.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Havas Lemz ontwikkelt merkcampagne voor GrandOptical

16-06-2026 | 00:29:00
GrandOptical heeft een door Havas Lemz ontwikkelde campagne gelanceerd onder de noemer Zie het Verschil

Lisa Vande Weghe (Springbok Agency): TikTok Shop in België

15-06-2026 | 19:34:00
België is altijd een trage volger geweest op het gebied van social commerce, maar dat maakt dit moment juist zo uniek

Endeavour: Linkbuilding is niet dood, maar volwassen geworden

15-06-2026 | 19:00:10
Linkbuilding is volgens Endeavour nog altijd een belangrijke factor voor online zichtbaarheid, ondanks terugkerende discussies over de afnemende waarde ervan

Buro Bagsy ontwikkelt De Fietsclub voor BikeTotaal

15-06-2026 | 13:47:04
BikeTotaal heeft de social-first contentserie De Fietsclub gelanceerd. De vierdelige mini-soap is te zien op Instagram

Havas neemt meerderheidsbelang in Archrival

15-06-2026 | 09:59:00
Archrival is gespecialiseerd in jeugdcultuur en experiential activation
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.