Pathé opent rooftop bioscoop en bar bij Utrecht Leidsche Rijn

Pathé Utrecht Leidsche Rijn heropent zijn rooftop bioscoop én bar op donderdag 23 mei. Tijdens het eerste weekend staan de films Barbie, Imaginary Friends en Garfield (OV) op het programma. Het filmprogramma van de rooftop cinema wordt regelmatig vernieuwd en biedt een mix van de nieuwste bioscoopfilms en andere filmhits. 

De rooftop cinema bestaat al negen jaar. Vorige zomer beleefden ruim 6.000 bezoekers in zo’n vier maanden tijd een filmavond op het dak van de bioscoop. Barbie werd vorig jaar vertoond tijdens de rooftop cinema en zorgde voor uitverkochte voorstellingen. De rooftop cinema is onderdeel van meerdere buitenbioscopen van Pathé. Het dak is omgetoverd tot een openluchttheater met een groot scherm, hangmatten en kussentjes, zodat bezoekers zich in een zomerse sfeer kunnen wanen. De bovenbar is na vijf jaar voor het eerst weer open. 

Elke donderdag, vrijdag en zaterdag wordt bij goed weer vanaf 21:45 uur een film vertoond op het 25-meter hoge dakterras met uitzicht over de skyline van Utrecht. In vakantieperiodes en bij goede weersverwachtingen worden er extra voorstellingen toegevoegd. Er is ruimte voor ongeveer 50 bezoekers per film en de film bevat een pauze halverwege. De rooftop is niet overdekt. Mocht het onverhoopt toch wat regenen: er zijn altijd poncho’s beschikbaar. 

In de zomer staan de topfilms Despicable Me 4, Hit Man en The Watchers ook op het programma. De overige filmtitels worden op een later moment bekendgemaakt.

www.pathe.nl/rooftopcinema

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

WPP bundelt branding- en designexpertise wereldwijd

08-05-2026 | 13:29:14
Onder leiding van Global CEO Jane Geraghty wil het concern de samenwerking tussen zijn branding-, design- en experiencebureaus versterken

Bob Koigi: De groeiende kloof in digitale advertenties

08-05-2026 | 12:58:44
Nu AI, automatisering en retail media de wereldwijde advertentiemarkt blijven veranderen, wordt het verschil tussen winnaars en achterblijvers groter.

Herwin van den Berg: Iedereen moet mee in AI

08-05-2026 | 10:21:00
Het gesprek gaat over de impact van AI op bureaus, de veranderende rol van creativiteit

Cees Faes: Cadbury snapt packaging beter dan marketeers

08-05-2026 | 10:01:00
Er zijn drie redenen waarom ik dit zo’n sterke campagne vind. De eerste is eigenlijk simpel: Cadbury gebruikt z’n verpakking als communicatiemiddel.

AWOL, met melk. en Uncle Bil Finalisten SAN New Kids

08-05-2026 | 08:00:00
Na presentaties van zes bureaus zijn de drie finalisten voor SAN New Kids on the Block 2025 vastgesteld
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.