[De Belofte 2023] Jur Baart over Lili Karakas

Tijdens Cross Media Awards 2023 op 18 oktober in PHIL Haarlem wordt bekendgemaakt wie De Belofte 2023 is. Wij vragen mensen die staan genoteerd in de M100 lijsten 2023 om één persoon voor te dragen. De Jury van de Cross Media Awards kiest eerst de genomineerden en daarna de winnaar.

De voordracht van Jur Baart is Lili Karakas, designer bij Fitzroy.

We missen te vaak het vrouwelijk oog

Binnen Fitzroy zijn we gezegend met onze vrouwelijke graphic designers. Toen Marnix en ik het bureau begonnen zeiden we weleens dat ons bureau alleen maar uit vrouwelijke creatieven zou moeten bestaan. Want wij geloven dat vrouwen ‘more adaptable to change’ zijn en meer oog hebben voor de vrouwelijke wensen en drijfveren. Lili Karakas is onze talentvolle designer die open staat voor andere meningen, andere zienswijzen, andere filosofieen. Ze weet als geen ander vanuit stand 2 meter hoog te springen en een identiteit voor te stellen dat staat als een huis. Soms is ze daar zelf niet zo zeker van maar siert haar ook. Want er lopen genoeg jonge mensen in ons vak rond die denken dat ze de wereld aan kunnen, maar nog niet de helft van de kwaliteit hebben van onze Lili.

Weer terug op het nest

Het is mooi om te zien dat medewerkers weer terug komen bij Fitzroy. Lili begon bij ons als stagiaire en na een eerste start van haar carrière bij het mooie bureau Superheroes kwam ze na 3 jaar weer terug op het nest. Dat betekent ook dat ze het belangrijk vindt om niet roekeloos te hoppen van het ene bureau naar het andere. Maar dat ze heel goed haar route uitstippelt met de juiste mensen om haar heen. En dat zie je terug in haar werk dat van een hoog niveau is. Of het nu Wow is van Liquido d’Oro, de nieuwe visuele identiteit van Stoov of Europarcs is, het zijn moderne, vakkundige designs ontwikkeld vanuit het vrouwelijk oog.

Haar bijdrage aan het succes van Fitzroy en haar blijvende impact maken haar de Belofte van het Jaar 2023!

www.fitzroy.nl/nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

25 opmerkelijke account wins in 2025

31-12-2025 | 12:45:00
Door het jaar heen publiceert Marketing Report over vele tientallen account wins

Fitzroy zet imperfectie centraal in parfumcampagne

29-12-2025 | 10:54:41
Fitzroy ontwikkelde het volledige merkplatform, de strategie, verpakking en campagne voor Christian Alexander.

Eerste Fitzroy-campagne Corendon gelanceerd

24-12-2025 | 12:38:00
De eerste door Fitzroy ontwikkelde campagne voor Corendon is gelanceerd

Fitzroy creatief bureau Corendon: afscheid Cor en Don,

25-11-2025 | 20:55:00
Corendon heeft na een pitch die in september 2025 was uitgeschreven, Fitzroy als creatief bureau verkozen

Happiness Amsterdam en Fitzroy winnen bij ADCE

24-11-2025 | 09:58:00
Tijdens de 34e editie van de ADCE Awards in Barcelona zijn twee Nederlandse bureaus in de prijzen gevallen.

De Belofte wordt mede mogelijk gemaakt door Result Recruitment


www.resultrecruitment.nl

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Antal Van Pelt: Goede voornemens voor merken, stop eens met rennen

06-01-2026 | 12:34:00
Marketing Mores – een maandelijkse column over de ongeschreven regels, gebruiken en cultuur van de branche. In deze editie vertelt Antal van Pelt over de typische verschijnselen van ons vak en de branche.

VriendenLoterij zet winnaar Linda centraal in campagne

06-01-2026 | 10:52:00
De commercial zet sterk in op emotie en storytelling en sluit aan bij de merkstrategie Elke Dag Plezier.

Diederik Breijer verlaat United Playgrounds

06-01-2026 | 10:10:00
Diederik Breijer verlaat United Playgrounds. In januari 2022 startte Diederik Breijer met investeerder Standard Investment, United Playgrounds.

[Vacancy] VML has a position for Microsoft Marketing Coordinator: Events

06-01-2026 | 10:06:00
VML is directly looking for Microsoft Marketing Coordinator: Events (Dutch) - Amsterdam

[Vacatures] UNLIKE zoekt een Social Advertiser

06-01-2026 | 09:46:00
UNLIKE is per direct op zoek naar Social Advertiser 
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.