DDB ontwikkelt campagne voor Veilig Verkeer Nederland

DDB Retail heeft voor Veilig Verkeer Nederland een campagne ontwikkeld gericht op ouders van schoolgaande kinderen en leerkrachten. De campagne benadrukt dat VVN een verkeersaanbod heeft om kinderen te helpen in het verkeer. Want kinderen leren elke keer een beetje meer, ook in het verkeer.

Kindertekeningen tot leven gebracht

Om ouders en leraren te laten zien hoe een kind die verschillende fases in het verkeer beleeft, spelen tekeningen van basisschoolkinderen de hoofdrol in deze campagne. Deze laten zien dat je niet alleen op school over het verkeer leert, maar ook thuis en onderweg. De tekeningen zijn door kinderen in de betreffende leeftijd gemaakt zijn. Hun artwork is o.a. in een online videocampagne tot leven gebracht. 

Gerco Hebbink, Marketeer bij Veilig Verkeer Nederland: "Leren over het verkeer is een van de belangrijkste pijlers van Veilig Verkeer Nederland. Verkeerseducatie is onmisbaar voor kinderen in het basisonderwijs die nog veel verkeerservaring moeten opdoen. Daarom hebben wij een compleet aanbod voor leerkrachten en ouders. Mensen kennen ons vaak alleen maar van de VVN Verkeersexamens en de spandoeken, wanneer de scholen weer zijn begonnen. Zij weten niet dat wij veel meer te bieden hebben dan dat. Zoals onze uitgebreide lesmethode én materiaal voor thuis, passend bij de leeftijd en belevingswereld van het kind."

Toegankelijk maken voor iedereen

VVN is een onafhankelijke autoriteit op het gebied van veilig verkeer. Ongeveer 70 procent van de basisscholen maakt al gebruik van de lesmethode. VVN streeft ernaar dat er op de basisschool wekelijks tijd wordt besteed aan verkeer. En dat er daarnaast ook thuis aandacht voor is, daar willen we de ouders op wijzen.

Retail kennis & kunde voor een maatschappelijk doel?

Karina Buitenhuis, Lead DDB Retail: "Shoppermarketing en gedrag stimulerende communicatie liggen dicht bij elkaar. VVN en DDB Retail hebben een plan gemaakt om het totale educatieve aanbod van Veilig Verkeer Nederland onder de aandacht te brengen bij leerkrachten en ouders van schoolgaande kinderen. Met een campagne als deze; met liefde en met de hand gemaakt."

www.ddbamsterdam.nl

www.vvn.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Esprix 2026: Goud voor Ace, TBWA en DDB

21-05-2026 | 00:43:00
Tijdens de bijzondere uitreiking tussen levensgrote geprojecteerde kunst van Van Gogh zijn de bronzen, zilveren en gouden bekroningen bekendgemaakt.

DDB Amsterdam gaat op in TBWA\NEBOKO

01-12-2025 | 23:16:00
DDB Amsterdam gaat op in TBWA\NEBOKO. Het is het gevolg van de overname van IPG door Omnicom en de strategie die Omnicom daarna gepresenteerd heeft

Pol Hoenderboom maakt overstap van DDB naar DEPT

24-11-2025 | 08:50:00
In zijn functie geeft Hoenderboom creatieve leiding aan klanten in Amsterdam, waaronder bol, Logitech, Wero, Philips, Grolsch en de Bijenkorf.

TBWA\NEBOKO houdt huis bij Effies 2025

13-11-2025 | 22:53:00
Woeaaaaah! Het kan bijna niet anders dan dat TBWA\NEBOKO alle Nederlandse Effie-records heeft gebroken

DDB en Transavia lanceren platform: Niet normaal gewoon

04-11-2025 | 11:00:00
Na een gewonnen pitch eerder dit jaar presenteert DDB Amsterdam het merkplatform voor Transavia: Niet normaal gewoon
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

KesselsKramer in voorlopige surseance

29-05-2026 | 14:19:00
Het Amsterdamse creatieve bureau KesselsKramer is door de rechtbank Amsterdam op 27 mei 2026 voorlopige surseance van betaling verleend. Mr. Els Doornhein van De Vos& Partners Advocaten is als bewindwoerder aangesteld

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Websitebeheerder / Webflow Developer

29-05-2026 | 10:56:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar Websitebeheerder / Webflow Developer - Parttime

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een Junior Social Media Manager

29-05-2026 | 10:01:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar Junior Social Media Manager - Fulltime · Amsterdam

[Vacatures] ACE zoekt een Senior Social Creative

29-05-2026 | 09:18:00
ACE is per direct op zoek naar Senior Social Creative - Fulltime · Amsterdam

FCB Amsterdam ontwikkelt WK-campagne voor Kansspelautoriteit

28-05-2026 | 14:51:19
De Kansspelautoriteit lanceert richting het WK voetbal 2026 de campagne Laat je niet zoek spelen.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.