DDB ontwikkelt campagne voor Veilig Verkeer Nederland

DDB Retail heeft voor Veilig Verkeer Nederland een campagne ontwikkeld gericht op ouders van schoolgaande kinderen en leerkrachten. De campagne benadrukt dat VVN een verkeersaanbod heeft om kinderen te helpen in het verkeer. Want kinderen leren elke keer een beetje meer, ook in het verkeer.

Kindertekeningen tot leven gebracht

Om ouders en leraren te laten zien hoe een kind die verschillende fases in het verkeer beleeft, spelen tekeningen van basisschoolkinderen de hoofdrol in deze campagne. Deze laten zien dat je niet alleen op school over het verkeer leert, maar ook thuis en onderweg. De tekeningen zijn door kinderen in de betreffende leeftijd gemaakt zijn. Hun artwork is o.a. in een online videocampagne tot leven gebracht. 

Gerco Hebbink, Marketeer bij Veilig Verkeer Nederland: "Leren over het verkeer is een van de belangrijkste pijlers van Veilig Verkeer Nederland. Verkeerseducatie is onmisbaar voor kinderen in het basisonderwijs die nog veel verkeerservaring moeten opdoen. Daarom hebben wij een compleet aanbod voor leerkrachten en ouders. Mensen kennen ons vaak alleen maar van de VVN Verkeersexamens en de spandoeken, wanneer de scholen weer zijn begonnen. Zij weten niet dat wij veel meer te bieden hebben dan dat. Zoals onze uitgebreide lesmethode én materiaal voor thuis, passend bij de leeftijd en belevingswereld van het kind."

Toegankelijk maken voor iedereen

VVN is een onafhankelijke autoriteit op het gebied van veilig verkeer. Ongeveer 70 procent van de basisscholen maakt al gebruik van de lesmethode. VVN streeft ernaar dat er op de basisschool wekelijks tijd wordt besteed aan verkeer. En dat er daarnaast ook thuis aandacht voor is, daar willen we de ouders op wijzen.

Retail kennis & kunde voor een maatschappelijk doel?

Karina Buitenhuis, Lead DDB Retail: "Shoppermarketing en gedrag stimulerende communicatie liggen dicht bij elkaar. VVN en DDB Retail hebben een plan gemaakt om het totale educatieve aanbod van Veilig Verkeer Nederland onder de aandacht te brengen bij leerkrachten en ouders van schoolgaande kinderen. Met een campagne als deze; met liefde en met de hand gemaakt."

www.ddbamsterdam.nl

www.vvn.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Esprix 2026: Goud voor Ace, TBWA en DDB

21-05-2026 | 00:43:00
Tijdens de bijzondere uitreiking tussen levensgrote geprojecteerde kunst van Van Gogh zijn de bronzen, zilveren en gouden bekroningen bekendgemaakt.

DDB Amsterdam gaat op in TBWA\NEBOKO

01-12-2025 | 23:16:00
DDB Amsterdam gaat op in TBWA\NEBOKO. Het is het gevolg van de overname van IPG door Omnicom en de strategie die Omnicom daarna gepresenteerd heeft

Pol Hoenderboom maakt overstap van DDB naar DEPT

24-11-2025 | 08:50:00
In zijn functie geeft Hoenderboom creatieve leiding aan klanten in Amsterdam, waaronder bol, Logitech, Wero, Philips, Grolsch en de Bijenkorf.

TBWA\NEBOKO houdt huis bij Effies 2025

13-11-2025 | 22:53:00
Woeaaaaah! Het kan bijna niet anders dan dat TBWA\NEBOKO alle Nederlandse Effie-records heeft gebroken

DDB en Transavia lanceren platform: Niet normaal gewoon

04-11-2025 | 11:00:00
Na een gewonnen pitch eerder dit jaar presenteert DDB Amsterdam het merkplatform voor Transavia: Niet normaal gewoon
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

TFA verzorgt audiotraject voor Douchebag-campagne

18-06-2026 | 16:08:53
De campagne is ontwikkeld door NOISE in opdracht van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat en draait om een herkenbaar moment onder de douche

ARTIS lanceert campagne rond heropening Aquarium

18-06-2026 | 15:23:34
De campagne is volgens ARTIS een van de grootste marketingcampagnes in de geschiedenis van de organisatie en brengt de onderwaterwereld van het Aquarium naar de stad

VENGEAN ontwikkelt branding voor Value Creation Capital

18-06-2026 | 12:56:59
De samenwerking omvat de ontwikkeling van de merkstrategie, het merkverhaal, het merkthema, de visuele identiteit en de redesign van de website.

Creativiteit blijft knelpunt voor marketeers

18-06-2026 | 11:58:00
Dat blijkt uit het rapport Clients and Creativity 2026 van WFA en LIONS.

Antal van Pelt: Het tijdperk van de beige marketeer

18-06-2026 | 09:28:00
Merken groeien niet door netjes binnen de lijntjes te kleuren. Ze groeien door iets te kiezen. Door ergens voor te staan
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.