DDB Amsterdam wint Vitakruid-pitch

Vitakruid kiest voor 360 graden-aanpak van DDB Amsterdam

DDB Amsterdam heeft de pitch van Vitakruid gewonnen. De bedrijven gaan samenwerken om de kwaliteit van de producten van Vitakruid onder de aandacht te brengen via creatieve concepten voor alle kanalen. Eerder werkten DDB en Vitakruid al samen.

Bob van Inge, CEO Vitakruid: "In de oriëntatie was er veel aandacht voor 360-strategie en de vertaling van een creatieve platform gedachte die overtuigend ingevuld kan worden door de hele funnel. DDB voelt goed aan waar zij een toegevoegde waarde hebben en waar die bij ons ligt. DDB heeft ons daarin verrast met haar aanpak. We hebben veel geleerd van de samenwerking drie jaar geleden en nemen dat nu mee in onze vernieuwde samenwerking."

Creatieve concepten voor merk en sales

DDB Amsterdam zet in op een combinatie van originaliteit en effectiviteit om de merkwaarde van Vitakruid te versterken. De campagneaanpak richt zich op alle fasen van de marketingfunnel, van branding tot conversie.

Erik van Engelen: "We zijn heel blij met de winst van Vitakruid. Net als eerder het geval was bij Beter Bed, slaat onze aanpak aan in de markt. Met een scherpe mix van ideeën die merk en sales vooruitbrengen. Samen met Bob en zijn team zijn we goed in staat geweest om aan een sterke platformgedachte een frisse manier van ondernemen toe te voegen. Dat voelt heel goed voor ons allemaal."

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Jeroen Oppatja Managing Director van VML Nederland

13-06-2025 | 09:58:23
Oppatja is sinds tien jaar verbonden aan het bureau en was de afgelopen periode actief als Chief Operating Officer.

[Vacatures] Springbok zoekt een Digital Media Buyer

13-06-2025 | 09:11:46
Springbok is per direct op zoek naar Digital Media Buyer - Den Bosch

Countdown to Cannes - Emily Oostveen, Crip

13-06-2025 | 09:00:00
In the countdown to Cannes Lions, MarketingReport will be introducing you to the RA*W Summercourse 2025 delegation

[Vacancy] Scooperz has a position for Account Director EMEA

13-06-2025 | 08:29:00
Scooperz is directly looking for Account Director EMEA - Breda

[Vacancy] Scooperz has a position for New Business Support

13-06-2025 | 08:13:00
Scooperz is directly looking for New Business Support - Breda

Gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.