
DDB Amsterdam wint Vitakruid-pitch
Vitakruid kiest voor 360 graden-aanpak van DDB Amsterdam
DDB Amsterdam heeft de pitch van Vitakruid gewonnen. De bedrijven gaan samenwerken om de kwaliteit van de producten van Vitakruid onder de aandacht te brengen via creatieve concepten voor alle kanalen. Eerder werkten DDB en Vitakruid al samen.
Bob van Inge, CEO Vitakruid: "In de oriëntatie was er veel aandacht voor 360-strategie en de vertaling van een creatieve platform gedachte die overtuigend ingevuld kan worden door de hele funnel. DDB voelt goed aan waar zij een toegevoegde waarde hebben en waar die bij ons ligt. DDB heeft ons daarin verrast met haar aanpak. We hebben veel geleerd van de samenwerking drie jaar geleden en nemen dat nu mee in onze vernieuwde samenwerking."
Creatieve concepten voor merk en sales
DDB Amsterdam zet in op een combinatie van originaliteit en effectiviteit om de merkwaarde van Vitakruid te versterken. De campagneaanpak richt zich op alle fasen van de marketingfunnel, van branding tot conversie.
Erik van Engelen: "We zijn heel blij met de winst van Vitakruid. Net als eerder het geval was bij Beter Bed, slaat onze aanpak aan in de markt. Met een scherpe mix van ideeën die merk en sales vooruitbrengen. Samen met Bob en zijn team zijn we goed in staat geweest om aan een sterke platformgedachte een frisse manier van ondernemen toe te voegen. Dat voelt heel goed voor ons allemaal."
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
ICMA 2025 - Zeeman: In 't Mandje
ICMA 2025 - Zeeman x Bankzitters
ICMA 2025 - Sony x Snap Venom
ICMA 2025 - Samsung Social Shopping
ICMA 2025 - Samsung Brain Rot
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Chris Oomen introduceert Christian Alexander parfums
Burger King zet Gordon Ramsay buitenspel in campagne
[Vacatures] Mediahuis zoekt een Audio Campaign Producer
DEPT en Univé lanceren Pas-op-Pop campagne in woonwijken
[Vacancy] Kinesso has a position for Programmatic Campaign Manager - Nike account
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert