Conny Braams hoofd-juryvoorzitter Effie Awards

Conny Braams wordt de nieuwe hoofdjuryvoorzitter van de Effie Awards. Op 16 november, tijdens de Effie-uitreiking, zal de recent afgetreden Chief Digital and Commercial Officer van Unilever, het voorzitterschap overnemen van Alfred Levi, die na een maximale termijn van vijf jaar afscheid neemt.

Met Conny Braams krijgt de Effie Awards een voorzitter die een sterke verbondenheid heeft met mensen, data, media, creatie en technologie. Haar drive om gewoontes te doorbreken, mensen samen te brengen, maar vooral om platforms en technieken met elkaar te combineren, maken van Braams de gedroomde opvolger van Alfred Levi, aldus lid van de Effie-stuurgroep Heleen Crielaard.

Maatschappelijke waarde

Heleen Crielaard: “Conny wordt terecht geprezen om haar leiderschapskwaliteiten, integriteit en betrokkenheid bij de industrie. In de afgelopen drieëndertig jaar heeft zij altijd bij Unilever gedecideerd en met een duidelijke visie gezocht naar hoe je als merk ook maatschappelijke waarde kan toevoegen. Al deze factoren maken van Conny de ideale kandidaat om het voorzitterschap op zich te nemen.”

Conny Braams: “De afgelopen jaren heeft de Effie Awards Netherlands bewezen dat ze altijd openstaat voor vernieuwing en verbreding. De grenzen zijn verlegd, zonder uit het oog te verliezen waar het in de basis om draait; wanneer je een Effie wint, heb je bewezen dat je als marketeer en bureau een buitengewoon resultaat hebt bereikt.”

De uitreiking van de Effie Awards vindt ook dit jaar plaats na afloop van het marketing- en communicatiecongres MarketingLive op 16 november.

www.effie.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Vijf genomineerden voor Woordvoerder van het Jaar 2026

31-05-2026 | 00:00:00
Vijf genomineerden voor Woordvoerder van het Jaar 2026: De genomineerden zijn Angela Looyé, Claudia Metz, Martijn de Graaf, Petra Kok, Steven van Gils

OomAgent deelt AI-tegoedbonnen uit bij de SAN

29-05-2026 | 06:45:00
Bezoekers van het SAN Gala kregen na afloop een opvallende verrassing onder hun ruitenwisser. OomAgent deelde tegoedbonnen uit voor een exclusieve AI Agents-sessie voor bureaus

Serviceplan-juniors jureren bij SAN Accenten

28-05-2026 | 12:29:00
In aanloop naar de uitreiking van de SAN Accenten delen Femke Princen en Cato van Otterdijk hun visie op creativiteit, relevantie en de rol van jonge makers binnen het reclamevak.

Matthijs Kloezeman: Zijn de AMMA nog een prijs voor het beste mediawerk?

26-05-2026 | 21:38:00
De vraag die ik mezelf stel is hoe je naast de erkenning van het beste mediawerk op schaal ook ruimte houdt voor het beste mediawerk op idee?

Vijf genomineerden voor PR Persoon van het Jaar 2026

26-05-2026 | 16:10:00
PR Persoon van het Jaar 2026: De genomineerden zijn Denise van Ooijen, Kiki Hirschfeldt, Jacqueline Bosselaar, Jacob van der Vlugt, Anja van Beijnum


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

KesselsKramer in voorlopige surseance

29-05-2026 | 14:19:00
Het Amsterdamse creatieve bureau KesselsKramer is door de rechtbank Amsterdam op 27 mei 2026 voorlopige surseance van betaling verleend. Mr. Els Doornhein van De Vos& Partners Advocaten is als bewindwoerder aangesteld

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Websitebeheerder / Webflow Developer

29-05-2026 | 10:56:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar Websitebeheerder / Webflow Developer - Parttime

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een Junior Social Media Manager

29-05-2026 | 10:01:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar Junior Social Media Manager - Fulltime · Amsterdam

[Vacatures] ACE zoekt een Senior Social Creative

29-05-2026 | 09:18:00
ACE is per direct op zoek naar Senior Social Creative - Fulltime · Amsterdam

FCB Amsterdam ontwikkelt WK-campagne voor Kansspelautoriteit

28-05-2026 | 14:51:19
De Kansspelautoriteit lanceert richting het WK voetbal 2026 de campagne Laat je niet zoek spelen.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.