Cheil Benelux lanceert het Metropole Orkest op TikTok

Het befaamde orkest dat maar liefst vier Grammy Awards op zijn naam heeft, postte vanochtend zijn allereerste TikTok. Met het nummer met de toepasselijke titel The Next Episode, trapt het Metropole Orkest het partnership met Cheil Benelux af.  

Verblijden en verbinden

Het Metropole Orkest werd vlak na de tweede werelddoorlog opgericht om mensen te verblijden en verbinden. Dat doet het orkest nog steeds. Van samenwerkingen met de rappers van 101Barz tot epische filmmuziek: het Metropole Orkest speelt alles, behalve klassiek. 

Nieuwe generatie muzikanten

Nu muziek zich steeds meer op de social media afspeelt, wil het orkest ook in vorm mee met de tijd. Op TikTok wil het orkest samenspelen met een nieuwe generatie muzikanten om aansprekende en toegankelijke muziek te maken.

Online identiteit

Philine Hofman, Manager Marketing & Development Metropole Orkest: "Van samenspelen met een eend op een trommel tot talentvolle muzikanten verassen met een duet: TikTok biedt oneindig veel leuke nieuwe mogelijkheden. Het is dé plek waar muziek continu in beweging is, waar oude klassiekers worden geremixt en jonge mensen hun talent delen. Kortom: de ideale plek voor het Metropole Orkest. In Cheil Benelux vonden we de ideale partner om te bouwen aan een online identiteit en de creatieve mogelijkheden te ontdekken.’’ 

Digitale wereld 

Tim van der Sijde, Algemeen Directeur Cheil Benelux: "Als bureau zien we de digitale wereld als een speelveld vol mogelijkheden en die willen we samen met het geweldige orkest gaan verkennen. Daarnaast is het fantastisch om van scratch te kunnen bouwen aan een social media-identiteit van een gevestigde organisatie als het MO. Wanneer krijg je nog die kans? Met het orkest dat in de kern al zo dichtbij het muzikale platform TikTok ligt, wordt dat een geweldig avontuur."

www.cheil.nl

www.mo.nl

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Aangiftecampagne roept 9,6 miljoen mensen op

06-03-2026 | 14:16:00
Belastingdienst is gestart met de publiekscampagne Aangifte inkomstenbelasting.

BZK zet stemmers op een voetstuk in verkiezingscampagne

06-03-2026 | 10:55:27
Onder de titel Elke stemmer verdient een standbeeld worden stemmers centraal gezet.

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een Junior HR/OPS manager

06-03-2026 | 08:49:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar Junior HR/OPS manager - Fulltime · Amsterdam

Bob Koigi: De burn-out achter de groei van social media

06-03-2026 | 08:42:10
Social media zijn misschien wel de meest zichtbare marketingfunctie, maar de professionals erachter staan steeds meer onder druk.

Aranka Staijen en Katja Bauer (3MO): Pitchcode helpt voor meer bewustzijn

05-03-2026 | 21:07:00
Marketing Report onderzoekt de pitchcultuur in Nederland in een serie interviews en fora. Vandaag aan het woord Katja Bauer en Aranka Staijen, beiden Consulting Partner bij 3MO
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.