Cheil Benelux benoemt creatieve directie: Tim de Waard en Daniel Samama

Cheil Benelux heeft Tim de Waard en Daniel Samama aangesteld om de creatieve vloer te gaan leiden en de creatieve ambities van het bureau te verwezenlijken.

De twee waren de afgelopen vier jaar actief als freelance creatief team onder de naam Tim & Daan, met opvallend werk voor klanten als IDFA en Philips. Daarvoor werkten ze bij FHV BBDO, JWT en N=5.

Het duo over de stap naar het bureau: “Cheil is een bureau in transitie en een echte hidden gem. Gepokt en gemazeld wat betreft digital, tech en retail en met enorme mogelijkheden om verder uit te bouwen op creatie. Een gouden combinatie voor merken en organisaties. Met de energie van een nieuwe generatie makers binnen het bureau en ook nog één van de meest ambitieuze bureaudirecteuren van Nederland, zijn we er klaar voor om de status quo te challengen.”

Tim van der Sijde, Managing Director bij Cheil: “We zijn een bureau van makers, met de poten in de klei, zonder bestuurlijke ego’s en rompslomp. Daar passen deze mannen goed in. Creatieven van deze tijd, die het bureau over de hele breedte naar een hoger creatief plan kunnen brengen en met een hoop verschillende doelgroepen connectie weten te maken. Ze passen precies bij de nieuwe richting die Cheil is ingeslagen.”

www.cheil.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Jim Abbring: Rocket & Redfin | Zevo | Volkswagen

12-02-2026 | 15:14:00
[The International] Creative Lead Finally an Agency bespreekt een aantal Super Bowl commercials

ACE breidt socialafdeling uit met zes krachten

12-02-2026 | 12:40:00
Het bureau speelt daarmee in op de groeiende vraag van merken naar een eigen social signatuur en verdere professionalisering van het social domein.

LG kiest Happiness als creative agency in Benelux

12-02-2026 | 12:28:10
Het bureau wordt verantwoordelijk voor de strategische en creatieve doorvertaling van het internationale merkplatform Life's Good naar de Benelux-markt.

Communicatieprijs Brabant start campagne met knipoog

12-02-2026 | 11:22:18
De Communicatieprijs Brabant bestaat 30 jaar en geldt als een van de langstlopende regionale communicatieprijzen van Nederland

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Motion Designer

12-02-2026 | 10:38:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Motion Designer - Full-time / part-time
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.