Carolien Spoor lanceert de SHOUTOUT ACADEMY

Carolien Spoor heeft haar handen ineengeslagen met SHOUTOUT AGENCY en introduceert de SHOUTOUT ACADEMY: een platform dat een kans biedt aan iedereen die enthousiast is over het maken van content.

Carolien Spoor: "Op social media zie ik elke dag weer de kracht van authentieke content en storytelling voorbij komen. Met dit platform deel ik mijn expertise en geef ik tips om mensen te helpen om van content creatie hun werk te kunnen maken."

Wat is User Generated Content (UGC)?

User Generated Content (UGC) zijn foto’s en video's die worden gemaakt dóór content creators vóór de social media kanalen van een merk. Deze content kan zowel betaald als organisch ingezet worden door het merk. Het unieke van UGC is dat een creator zelf geen groot bereik op social media hoeft te hebben, waardoor het voor iedereen met een passie voor content creatie mogelijk is om een UGC-creator te worden.

Merel Eggink en Lorenza Nolst Trenité van de SHOUTOUT AGENCY: "Met de groeiende tendens waarbij mensen op zoek zijn naar echte verhalen bij het promoten van merken of producten, wordt het doorzichtiger voor consumenten als een advertentie te gepolijst lijkt. Authenticiteit is essentieel, en daarom wordt User Generated Content (UGC) steeds waardevoller en puurder ervaren. Dit is dan ook de reden dat wij de SHOUTOUT ACADEMY hebben opgericht."

www.shoutoutacademy.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook: 

Jade Jacobs: We bouwen merken vanuit creator mindset

22-05-2026 | 11:40:00
Het gesprek draait om hoe het bureau merken helpt om jonge doelgroepen te bereiken en te raken

Storyboard Agency ontwikkelt WK-campagne voor Rexona

18-05-2026 | 12:42:00
In de campagne onthult het merk dat de veelbesproken celebration van de voetballer onderdeel blijkt van een verborgen Rexona-boodschap.

[Vacatures] Alfred zoekt een Social Media Manager Benelux (Unilever)

18-05-2026 | 11:14:00
Alfred  is per direct op zoek naar een Social Media Manager Benelux (Unilever) - Full-time · Rotterdam. Wekelijkse dag in Amsterdam

Dentsu bundelt media en creatie voor influencermarketing

13-05-2026 | 10:39:30
Dentsu Influence brengt teams en disciplines samen, van SEO en Branded Content tot Social Commerce, Brand Activations en Gaming

[Vacatures] Boomerang (part of Publicis Groupe) zoekt een (Senior) Contentmanager

12-05-2026 | 11:43:00
Boomerang (part of Publicis Groupe) is per direct op zoek naar(Senior) Contentmanager - Amsterdam


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Brand Builders maakt campagne voor De Rotterdamsche Oude

22-05-2026 | 13:12:00
Het kaasmerk van Velder kiest daarmee bewust voor vertraging in een wereld waarin alles sneller moet.

Jade Jacobs: We bouwen merken vanuit creator mindset

22-05-2026 | 11:40:00
Het gesprek draait om hoe het bureau merken helpt om jonge doelgroepen te bereiken en te raken

Bob Koigi: De opmars van retail media in Europa

22-05-2026 | 11:26:48
Retail media groeit razendsnel van een niche binnen ecommerce naar een van de belangrijkste pijlers van digitale advertising.

Ruben Beijer: ENTR brengt geschiedenis tot leven

22-05-2026 | 11:22:50
Veel musea zijn fantastisch in kennis overdragen, maar verliezen het steeds vaker van Netflix, TikTok, gaming en entertainment

Persuade ontwikkelt Scapino-campagne Wesley Sneijder

22-05-2026 | 10:21:25
Na eerdere samenwerkingen met Ireen Wüst en Marco Schuitmaker bouwt het merk verder aan een campagne rond motivatie, toegankelijkheid en betaalbaarheid.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.