Candid benoemt Dennis Lensen tot Head of Media Investment

Candid versnelt de transitie naar AI-gedreven media investment management. Het bedrijf heeft per 1 mei 2025 Dennis Lensen aangesteld als Head of Media Investment. Hij neemt daarmee het stokje over van Michel Frank, die na een waardevolle periode bij Candid het bedrijf verlaat.

Dennis Lensen, die sinds 2019 bij Candid werkzaam is en onder andere de functies Digital Trader en Head of Product Development & Innovation vervulde, krijgt in zijn nieuwe rol de leiding over de strategische en operationele aansturing van alle media-investeringen van de Candid bureaus en de producten RLVNT en mJourney. Hij rapporteert aan Auke Boersma, Chief Commercial Officer van Candid.

Strategische stap in media-investeringen

Auke Boersma, Chief Commercial Officer: "Dennis heeft zich de afgelopen jaren bewezen als een gedreven innovator en is als geen ander in staat om onze strategische transitie naar AI gedreven media investment management verder vorm te geven. We zijn Michel dankbaar voor zijn waardevolle inzet en wensen hem alle goeds."

Rudiger Wanck, CEO Candid: "De benoeming van Dennis sluit perfect aan op de ontwikkeling van Candid waarbij we technologie en AI gebruiken om de complexiteit voor onze klanten te verwijderen en daarmee hun merken in staat stellen sneller te laten groeien. Door processen te vereenvoudigen, data te integreren en met inzet van AI te combineren kunnen we steeds snellere en betere mediainvesteringsmodellen ontwikkelen voor onze klanten."

Focus op optimalisatie en samenwerking

Als Head of Media Investment speelt Dennis Lensen een sleutelrol in de verdere ontwikkeling van het media investment management binnen Candid. Hij werkt daarbij nauw samen met het mediabureau STROOM en de eigen mediaproducten RLVNT en mJourney in Nederland en in de UK.

Dennis Lensen: "In een tijd van continue economische onzekerheid en een snel veranderend medialandschap, is flexibiliteit geen luxe maar een noodzaak. De verdere digitalisering en de opkomst van AI stellen ons in staat continue de media-investeringen van onze klanten te optimaliseren. Gecombineerd met onze groeimentaliteit zijn we dan ook klaar om niet alleen te anticiperen op verandering, maar deze te leiden."

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Bosch Powertools kiest STROOM voor CUG-marketing

28-05-2026 | 11:05:00
Met de samenwerking wil Bosch Powertools de betrokkenheid met gebruikers binnen de doe-het-zelfmarkt versterken en meer inzichten uit de doelgroep verzamelen.

Domuscura kiest STROOM voor landelijke groei

19-05-2026 | 17:04:30
Het familiebedrijf wil met de samenwerking de digitale zichtbaarheid en het marktaandeel in Nederland vergroten.

Welvarend Wonen kiest STROOM als marketingpartner

11-05-2026 | 16:26:00
De samenwerking richt zich op het versterken van het merk én het realiseren van meetbare groei.

mJourney en Intratuin schalen winkelcampagnes op

05-05-2026 | 14:49:58
Met een combinatie van hyperlokale displaycampagnes, DOOH en footfallmeting wordt de folderaanpak digitaal doorgetrokken en meetbaar gemaakt.

Bart Hillen Commercial Director RLVNT

07-04-2026 | 15:34:31
Candid-label RLVNT breidt het programmatic aanbod verder uit en stelt Bart Hillen aan als Commercial Director. 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

TFA verzorgt audiotraject voor Douchebag-campagne

18-06-2026 | 16:08:00
De campagne is ontwikkeld door NOISE in opdracht van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat en draait om een herkenbaar moment onder de douche

ARTIS lanceert campagne rond heropening Aquarium

18-06-2026 | 15:23:34
De campagne is volgens ARTIS een van de grootste marketingcampagnes in de geschiedenis van de organisatie en brengt de onderwaterwereld van het Aquarium naar de stad

VENGEAN ontwikkelt branding voor Value Creation Capital

18-06-2026 | 12:56:59
De samenwerking omvat de ontwikkeling van de merkstrategie, het merkverhaal, het merkthema, de visuele identiteit en de redesign van de website.

Creativiteit blijft knelpunt voor marketeers

18-06-2026 | 11:58:00
Dat blijkt uit het rapport Clients and Creativity 2026 van WFA en LIONS.

Antal van Pelt: Het tijdperk van de beige marketeer

18-06-2026 | 09:28:00
Merken groeien niet door netjes binnen de lijntjes te kleuren. Ze groeien door iets te kiezen. Door ergens voor te staan
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.