Britt Hogenhuis: Soms mag je gewoon hardop zeggen dat iets heel goed heeft uitgepakt
Naast de bedrijven die vertrouwen en loyaliteit naar ons toonden, doen onze creators dat minstens net zo
Soms mag je gewoon hardop zeggen dat iets heel goed heeft uitgepakt. 2025 was zo’n jaar.
Het was bijvoorbeeld zakelijk gezien het beste jaar dat we tot nu toe hebben gedraaid met AndAgencyAmsterdam. Alles draaide om focus. Focus in hoe we georganiseerd zijn, focus in onze proposities en focus in hoe we ons verhaal vertellen.
Onze elevator pitch staat als een huis en dat zie je terug in de resultaten. Er staat bovendien al veel klaar voor 2026, wat vertrouwen geeft voor wat komt. Daarnaast keert 90 procent (!) van onze klanten terug, een teken voor mij dat wat wij doen werkt.
Dat vertrouwen zie je ook terug in de samenwerkingen. Nieuwe klanten als Pon, Lidl Nederland, the LEGO Group, Samsung Electronics, MCoBeauty, Talpa Network en Nationale Postcode Loterij, waar we echt méga blij mee zijn. Maar ook zeker in de lange relaties die we al jaren hebben met klanten als bol, L'Oréal, vanHaren Schoenen BV en LVMH.
Klanten die vanaf het begin vertrouwden in Sophie en mij en dat neem ik nooit voor lief. Hoe groot ons team ook is en misschien zal worden, ik wil altijd aan de basis blijven bij het contact met de klanten. Als één van de twee gezichten van je bedrijf hoort dat ook niet anders, vind ik eigenlijk.
Naast de bedrijven die vertrouwen en loyaliteit naar ons toonden, doen onze creators dat minstens net zo. Sophie Milzink, Maxime Meiland, Vita Boers, Joey Jaq, Jessie Maya en de vele andere mooie, talentvolle en creatieve creators waar we heel dankbaar voor zijn. Talloze mooie samenwerkingen zijn dit jaar ontstaan, en daar gaan er nog héél veel van volgen.
Maar daarnaast kregen we dit jaar ook bijzondere erkenningen zoals de Influencer Of The Year Award van ICMA en het certificaat Great Place to Work. Niet de minste onderscheidingen, en elke kans die ik krijg wil ik dit natuurlijk even benoemen.
Maar waar ik misschien nog het meest trots en dankbaar voor ben, is het partnerschap met Sophie dat dit jaar sterker dan ooit voelt. We zijn dit samen zó enorm gegroeid. Door successen bewust te vieren, weer samen bij klanten te zitten en te blijven investeren in relaties.
Dat is een heel bewuste keuze geweest; na elkaar even kwijt te zijn geweest en een reorganisatie achter de rug te hebben, zijn we weer teruggegaan naar de basis.
We hebben elkaar teruggevonden en zijn - hoe cliché dat ook klinkt - echt sterker dan ooit.
Wat ik meeneem naar 2026 is simpel: positiviteit werkt. Positiviteit, maar ook negativiteit, werkt als een boomerang, zeg ik altijd; je krijgt terug wat je geeft. Wees daar bewust van.
And last, but certainly not least: ik ben waanzinnig trots op ons team zonder wie dit allemaal nooit was gelukt. Na een onstuimig 2024, was 2025 alles waar ik op hoopte en meer.
Vaak heb ik dit jaar de grap gemaakt dat het zo goed ging, omdat ik vanwege mijn zwangerschap zo weinig champagne heb mogen drinken om erop te toasten. Dat wordt volgend jaar in ieder geval ingehaald.
Dat 2026 maar minstens net zo mooi mag worden.
Britt Hogenhuis is mede-oprichter en co-CEO van AndAgencyAmsterdam

Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt