Barbie brengt Venus Williams uit in Inspiring Women-serie
Barbie heeft tennisster Venus Williams toegevoegd aan de Inspiring Women-serie. Williams is zevenvoudig Grand Slam-winnares, viervoudig olympisch kampioene en speelde in 2007 een centrale rol in de invoering van gelijk prijzengeld voor mannen en vrouwen in het professionele tennis.
De pop is gebaseerd op haar outfit tijdens de overwinning op Wimbledon in 2007 en bevat onder meer een wit tennistenue, groene ketting, polsband, vizier, tennisracket en bal. Het ontwerp kwam tot stand in samenwerking met Williams.
Venus Williams: "Toen ik opgroeide, werd mij al vroeg geleerd dat alles mogelijk is met hard werken en doorzettingsvermogen. Die overtuiging heeft mij ertoe geleid om barrières te doorbreken en mijn platform te gebruiken om mij in te zetten voor zaken als gelijke verloning, niet alleen voor mijzelf, maar ook voor degenen die na mij komen. Het is bijzonder om te worden opgenomen in de Inspiring Women-serie."
De Inspiring Women-serie richt zich op vrouwen die door hun werk en inzet maatschappelijke impact hebben gehad. Eerdere modellen waren onder anderen Rosa Parks, Frida Kahlo, Dr. Jane Goodall en Billie Jean King.
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
[Vacancy] DEPT has a position for Senior Content & Comms Strategist
[Vacatures] De Nieuwe Zaak (DNZ) zoekt een Web Analist
Britta Goltermann: Oreo blijft relevant door innovatie
[Vacatures] Channel Factory zoekt een Sales Manager
[Vacatures] Campagne zoekt een Accountmanager
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Buro Bagsy ontwikkelt De Fietsclub voor BikeTotaal
Havas neemt meerderheidsbelang in Archrival
Alexander Cha'ban: Save yourself, drink urine
ADNIGHT maakt eerste bureaus voor 2026 bekend
Sorrell ziet weinig ruimte voor overnames onder reclameholdings
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert