AudioConnect partner van Marketing Report op New Business Radio

AudioConnect is partner geworden van het radioprogramma Marketing Report op New Business Radio. In het maandelijkse programma spreken presentatoren Bas Vlugt en Peter Wybenga met professionals uit marketing en media over actuele ontwikkelingen in het vakgebied.

Focus op audioplatform

AudioConnect richt zich op het direct verbinden van adverteerders met audio-uitgevers. Het platform maakt het mogelijk om audiocampagnes vanuit één omgeving te distribueren en te beheren, met als doel meer overzicht en efficiëntie in het proces te creëren.

Het platform is ontwikkeld voor mediabureaus en adverteerders die digitaal radio en podcasts op schaal willen inkopen. AudioConnect is direct geïntegreerd met alle aangesloten publishers, waardoor technologiekosten slechts één keer worden berekend. Volgens het bedrijf onderscheidt het platform zich daarmee van andere oplossingen in de markt. Het doel is om een zo groot mogelijk deel van de advertentie-inkomsten bij lokale publishers terecht te laten komen.

Interesse? Boek een demo via audioconnect.marketing

Onderdeel van Adswag

AudioConnect is een activiteit van Adswag. Dit bedrijf ontwikkelt technologie voor adserving en ondersteunt organisaties bij het beheren en optimaliseren van digitale campagnes.

www.adswag.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Jumbo komt met nummer Snollebollekes als WK Voetbal-campagne

26-05-2026 | 23:54:00
Jumbo Supermarkten is een grote campagne gestart in aanloop naar het WK Voetbal waarin samen feestvieren en gezelligheid centraal staan. Rob Kemps en de Snollebollekes hebben voor de gelegenheid het nummer From Left to Right gemaakt

Fitzroy en Verve (United Playgrounds) winnen Europese C&A pitch

26-05-2026 | 22:22:00
Fitzroy en Verve, beiden onderdeel van United Playgrounds, hebben Europese pitches gewonnen van modeketen C&A.

Boaz Disselkoen start Studio BRO BRO

26-05-2026 | 17:02:00
Onder de naam Studio BRO BRO richt hij zich op strategie, campagnes, innovaties, activaties en interim marketingwerk.

Natwerk introduceert BiFi Chicken in Nederland

26-05-2026 | 16:33:00
De introductie volgt op een eerdere uitrol in Duitsland en markeert een volgende stap in de ontwikkeling van het snackmerk.

Rabobank start landelijke Rabo ClubSupport-campagne

26-05-2026 | 15:51:26
Clubs en verenigingen kunnen zich vanaf vandaag aanmelden voor financiële ondersteuning, waarna Rabobank-leden bepalen welke organisaties een bijdrage ontvangen.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.