Amazon verlengt partnerschap met UEFA vrouwenvoetbal tot 2030

Amazon blijft tot 2030 officieel partner van UEFA vrouwenvoetbal. De verlengde samenwerking is gericht op de verdere groei van de sport, ook na het UEFA Women’s EURO 2025 in Zwitserland. Amazon blijft hiermee sponsor van alle UEFA vrouwenvoetbalcompetities, waaronder de UEFA Women’s Champions League, UEFA Women’s EURO 2029, UEFA Women’s Nations League en de toernooien voor U19 en U17.

Amazon blijft betrokken als officiële online retail sponsor. Het bedrijf heeft voorafgaand aan het UEFA Women’s EURO 2025 de Vrouwen Voetbalshop uitgebreid. Deze shop biedt duizenden producten voor voetbalfans, met snelle levering voor Prime-leden op geselecteerde items. Amazon verwacht dat de shop verder blijft groeien en zowel spelers als supporters ondersteunt, ook na het toernooi van deze zomer.

Amazon benadrukt rol van fans en speelsters

Laura Downey, EU Head of Amazon Brand: "Fans en speelsters zijn de ware drijvende kracht achter de groei van het vrouwenvoetbal. Hun passie en toewijding hebben deze sport van de basis opgebouwd, zoals opnieuw blijkt uit een toernooi in Zwitserland. We zijn dan ook verheugd om aan te kondigen dat we onze samenwerking met UEFA Women's Football ook na deze zomer voortzetten. We zijn dankbaar dat we een rol mogen spelen in deze gemeenschap, of dat nu is door een jonge speelster te helpen haar eerste paar voetbalschoenen te vinden, of door fans in staat te stellen hun teamkleuren uit te dragen, terwijl ze doorgaan met het hoofdstuk van het vrouwenvoetbal."

Guy-Laurent Epstein, UEFA Executive Director of Marketing: "We zijn enthousiast over de verlenging van onze samenwerking met Amazon tot 2030, voortbouwend op het momentum dat we samen hebben gecreëerd voor het vrouwenvoetbal in Europa. Hun steun bij het laten groeien van het vrouwenvoetbal, op en naast het veld, van de Vrouwen Voetbalshop tot hun steun aan het UEFA Women’s EURO 2025 Innovation Programme, sluit aan bij de visie van UEFA voor de toekomst van de sport. Deze verlenging vertegenwoordigt meer dan een partnerschap, het is een gedeeld geloof in de kracht van het vrouwenvoetbal en het groeipotentieel ervan."

Amazon en UEFA zetten in op ontwikkeling en toegankelijkheid

Om de ontwikkeling van het vrouwenvoetbal te stimuleren, werken Amazon en UEFA samen aan meerdere initiatieven. Dit omvat onder andere onderzoek met het UEFA Innovation Programme en de School of Engineering and Management Vaud in Zwitserland, gericht op het verkleinen van genderongelijkheid in coaching. Daarnaast is er ‘Off Mute’, een AWS-platform waar vrouwen en meisjes hun voetbalervaringen kunnen delen, belemmeringen kunnen signaleren en verbeteringen kunnen voorstellen om de toegankelijkheid van de sport te vergroten.

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Groningen & Partners: campagne Home of Talent

29-05-2026 | 11:46:19
De marketingorganisatie Groningen & Partners heeft een langdurige campagne gestart onder de titel Home of Talent. Daarmee wil de Groningse marketingorganisatie zich inzetten om deze regio economisch verder te versterken

Cristiano Ronaldo wereldwijd ambassadeur Dreame Technology

26-05-2026 | 16:15:00
De samenwerking staat in het teken van “Dreame to Win” en moet bijdragen aan de internationale groei van het technologiebedrijf.

Indeed vanaf seizoen 2026/2027 hoofdsponsor FC Utrecht

20-05-2026 | 11:24:00
Het logo van de vacaturesite verschijnt daarmee op de voorzijde van de shirts van het eerste elftal, Jong FC Utrecht en FC Utrecht Vrouwen.

Philips OneBlade zoekt eigen Fortnite-team

11-05-2026 | 09:50:00
Volgens Philips OneBlade sluit de gamingactivatie aan bij de positionering van het merk rondom technologie, snelheid en precisie.

KPN sponsort AFAS Live

01-05-2026 | 16:45:00
KPN is voor minimaal 3 jaar sponsor van AFAS Live in Amsterdam-Zuidoost. Daarmee verbindt KPN zich als partner aan een van de grootste concert- en evenementenlocaties van Nederland

YouLynq.me bouwt zakelijk netwerk rond autosporttalent

01-05-2026 | 11:27:00
YouLynq.me is een samenwerking gestart met Nick Ho om zijn zakelijke netwerk en positionering te versterken

Levi’s en COLORS starten programma voor artiesten

13-04-2026 | 07:44:00
Levi’s en COLORSxSTUDIOS introduceren EMERGENT, een meerjarig internationaal muziekprogramma dat zich richt op opkomende artiesten. Het initiatief ondersteunt makers op belangrijke momenten in hun ontwikkeling en combineert performance, film en live events

Chiquita breidt sponsoring hardloopevenementen uit

09-04-2026 | 15:25:24
Chiquita is dit jaar aanwezig als bananensponsor bij zowel de NN Marathon Rotterdam als de ASML Marathon Eindhoven.

Zalando zet in op supporters bij Marathon Rotterdam

09-04-2026 | 10:31:46
Zalando is op 12 april opnieuw aanwezig als sponsor van de NN Marathon Rotterdam 2026.

MediaMarkt blijft tot 2030 hoofdsponsor Feyenoord

03-04-2026 | 08:20:00
MediaMarkt en Feyenoord verlengen hun samenwerking tot medio 2030. Het hoofdpartnerschap, dat in april 2024 begon, is opengebroken en voortgezet

Belgische Sponsorship Association van start

31-03-2026 | 09:45:00
Een groep Belgische sponsoringexperts lanceert de Belgian Sponsorship Association (BSA), een initiatief dat de sponsoringsector wil professionaliseren en beter verbinden.

Wilkinson Sword partner van Williams F1 Team

24-03-2026 | 08:42:16
Het Britse mannenverzorgingsmerk wordt Official Men’s Grooming Partner van het Formule 1-team

Lidl wordt nutrition partner van UEFA

20-03-2026 | 12:34:00
Lidl en UEFA gaan een langdurige samenwerking aan gericht op een gezonde leefstijl voor kinderen.

Cheil en Samsung winnen ESA voor ShotControl

16-03-2026 | 14:47:00
Samsung en Cheil Benelux hebben een bronzen European Sponsorship Award gewonnen voor Samsung ShotControl.

Marcel Surendonk: Data is geen strategie

16-03-2026 | 09:31:00
AI gaat sponsoring veranderen. Net als op vele andere terreinen is dit nu al realiteit en niet alleen een voorspelling meer.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

KesselsKramer in voorlopige surseance

29-05-2026 | 14:19:00
Het Amsterdamse creatieve bureau KesselsKramer is door de rechtbank Amsterdam op 27 mei 2026 voorlopige surseance van betaling verleend. Mr. Els Doornhein van De Vos& Partners Advocaten is als bewindwoerder aangesteld

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Websitebeheerder / Webflow Developer

29-05-2026 | 10:56:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar Websitebeheerder / Webflow Developer - Parttime

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een Junior Social Media Manager

29-05-2026 | 10:01:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar Junior Social Media Manager - Fulltime · Amsterdam

[Vacatures] ACE zoekt een Senior Social Creative

29-05-2026 | 09:18:00
ACE is per direct op zoek naar Senior Social Creative - Fulltime · Amsterdam

FCB Amsterdam ontwikkelt WK-campagne voor Kansspelautoriteit

28-05-2026 | 14:51:19
De Kansspelautoriteit lanceert richting het WK voetbal 2026 de campagne Laat je niet zoek spelen.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.