Alfred International wint ASN Bank pitch
Zoals eerder deze week aangekondigd, zullen de merken SNS, BLG Wonen, RegioBank en ASN Bank vanaf 2025 worden samengevoegd tot één bank met een onderscheidend maatschappelijk profiel: ASN Bank. Deze keuze gaat gepaard met de aanstelling van Alfred International als bureau, dat eerder al voor SNS werkte.
Na een rationalisatie van het merkportfolio van de Volksbank en de herpositionering van de ASN Bank, werd een korte, intensieve pitch georganiseerd. Deze herpositionering vond plaats in samenwerking met Marc Oosterhout van consultancybureau Eastwood. Alfred overtuigde tijdens de pitch het meest door te laten zien dat het in staat is het merk onder een bredere doelgroep uit te bouwen. Het bureau is inmiddels begonnen met de ontwikkeling van een campagneconcept, dat naar verwachting in het voorjaar van 2025 live gaat.
Met de ASN Bank wil de bank nog toegankelijker en relevanter worden voor alle Nederlanders. In de toekomst zullen drie miljoen klanten toegang hebben tot een combinatie van een landelijk dekkend netwerk van lokale vestigingen en online bankieren: een bank die de markt uitdaagt door bankieren dichtbij en menselijk te houden.
In 2017 introduceerde ASN Bank samen met Selmore het guiding idea Zo maakt geld gelukkig, met de bijbehorende bekroonde fabeldierencampagne.
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
TBWA en DEPT bij kwartaalwinnaars Gouden Loeki
Twannie de Ridder naar Alfred International
Pitch Greenchoice: Alfred wint creatief account
[Vacatures] Alfred zoekt een Content Creative / Content Creator
Marketing Report feliciteert 6 partners met behalen finale Gouden Loeki
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Bob Koigi: De groeiende kloof in digitale advertenties
Herwin van den Berg: Iedereen moet mee in AI
Cees Faes: Cadbury snapt packaging beter dan marketeers
AWOL, met melk. en Uncle Bil Finalisten SAN New Kids
Havas Lemz grote winnaar 60ste editie ADCN Awards
Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt