Albert Heijn en Renewi recyclen 125.000 pannen

Johan van der Zanden, Head of Marketing and Communications bij Albert Heijn: "De afgelopen maanden spaarden onze klanten voor PFAS-vrije pannen van GreenPan, gemaakt van gerecyclede materialen. Om te voorkomen dat oude pannen bij het restafval belanden, konden klanten extra spaarzegels krijgen door tijdens deze actie hun oude pannen in te leveren. Er zijn maar liefst meer dan 125.000 gebruikte pannen ingeleverd bij onze winkels. Waste-to-productbedrijf Renewi zorgt er als onze partner voor dat de ingeruilde pannen omgezet worden tot ruim 90.000 kilo aan circulaire grondstoffen." 

www.albertheijn.nl

www.renewi.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Mediahuis Nederland en dentsu zetten agentic buying in

16-06-2026 | 12:27:00
Volgens de betrokken partijen laat de campagne zien hoe AI-agents kunnen worden ingezet binnen bestaande mediaprocessen

Albert Heijn geeft Bonusfolder een vernieuwde opzet

15-06-2026 | 14:57:00
Met een de visuele opzet wil de supermarktketen het voor klanten eenvoudiger maken om door het aanbod te navigeren en aanbiedingen te vinden die aansluiten bij hun boodschappenlijst.

Albert Heijn start WK-campagne met WKamerjas

27-05-2026 | 12:00:00
De oranje kamerjas bevat KNVB- en AH-patches, een juichsjaal, een speler op de rug en snackzakken aan de voorkant

AI stuurt broodaanbod en afprijzing bij Albert Heijn

04-05-2026 | 09:29:06
Producten die aan het einde van de dag overblijven, worden met oplopende korting aangeboden

Albert Heijn vervolgt Lekker Weekend-campagne

30-04-2026 | 06:30:00
Albert Heijn komt met een vervolg op de Lekker Weekend-campagne. Deze door TBWA\NEBOKO ontwikkelde campagne wil de positie van Albert Heijn als de plek voor de weekendboodschappen voor een borrel of barbecue accentueren


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bart Koomen en Caroline Gersdorf lanceren Twelve

16-06-2026 | 13:46:00
Twelve is gestart als micro agency voor bedrijven die gericht willen groeien.

Mediahuis Nederland en dentsu zetten agentic buying in

16-06-2026 | 12:27:00
Volgens de betrokken partijen laat de campagne zien hoe AI-agents kunnen worden ingezet binnen bestaande mediaprocessen

NOSUCH neemt Goddard Agency over

16-06-2026 | 11:43:51
Naast een basis in sectoren als energie, ICT en financiële dienstverlening, breidde NOSUCH zich eerder al uit met XYZ Creative Agency.

Havas Lemz ontwikkelt merkcampagne voor GrandOptical

16-06-2026 | 00:29:00
GrandOptical heeft een door Havas Lemz ontwikkelde campagne gelanceerd onder de noemer Zie het Verschil

Lisa Vande Weghe (Springbok Agency): TikTok Shop in België

15-06-2026 | 19:34:00
België is altijd een trage volger geweest op het gebied van social commerce, maar dat maakt dit moment juist zo uniek
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.