ACE spin-out en marketing dataplatform Eyk haalt investering op

Nog geen twee weken nadat ACE de spin-out Eyk introduceerde, maakt de start-up bekend een pre-seed investering te hebben opgehaald van 650.000 euro.

Eén no-code platform

Eyk optimaliseert data reporting voor marketeers, door cross-channel analyses te versimpelen. Het Eyk-platform gaat officieel live in april, maar de bèta-versie wordt al door meer dan tien merken en agencies gebruikt. 

Alain Odijk, CEO van Eyk: "We zijn op dezelfde manier begonnen als het gerenommeerde Bynder; als spin-out van digital product agency Label A, dat sinds 2021 onderdeel is van het ACE-netwerk. We zijn met Eyk op een missie om digitale marketing naar een hoger niveau te tillen, door alle stappen richting cross-channel data-analyse te integreren in één no-code platform. Zo heb je up-to-date data altijd binnen handbereik, in een eigen cloud, met toegang tot direct toepasbare datamodellen.”

Data-analyse toegankelijker maken 

De investeringsronde werd geleid door Goldfish en aangevuld door Graduate Entrepreneur en verschillende angels uit de markt. Dave Dirks, partner van Goldfish: "We geloven dat Eyk een belangrijke rol kan gaan spelen in data-analyse toegankelijker maken voor marketeers, zodat zij beter, slimmer en efficiënter gebruik kunnen maken van de data uit hun business." Met de pre-seed investering gaat Eyk verder met de doorontwikkeling van de data-tool en wil de start-up groeien naar een klantenbestand van 50+ merken en agencies in 2023.

Naast de huidige investeerders blijft ook ACE actief betrokken bij Eyk, als gebruikers maar ook als adviseurs. Met twaalf gespecialiseerde agencies in branding, tech en innovatie helpen zij Eyk bij het delen van marktinzichten en met het ondersteunen van de officiële lancering in april.

www.eykdata.com

www.goldfish.global

www.thisisace.nl


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

DEPT ontwikkelt kerstcampagne Bol

07-12-2025 | 22:49:00
Het creatieve digitale bureau DEPT heeft voor internetwinkel Bol de kerstcampagne ontwikkeld. Bol duidt die met de gedachte van betekenisvol geven, met cadeaus die ertoe doen

Hotel L’Amour ontwikkelt kerstcommercial HEMA

07-12-2025 | 22:19:00
Hotel L’Amour heeft de kerstcommercial voor HEMA ontwikkeld met als thema Het mooiste dat je kunt geven is liefde, met als centrale boodschap iets doen voor een ander

Joe Public ontwikkelt kerstcommercial ALDI met Andy van der Meijde

06-12-2025 | 20:00:00
De door Joe Public ontwikkelde kerstcommercial van ALDI brengt met Andy van der Meijde brengt dit jaar de boodschap Bij ALDI kan je meer kerst vieren.

Hotel L’Amour ontwikelt Jumbo-kerstcommercial a la Dickens

06-12-2025 | 07:45:00
Hotel L’Amour heeft de Jumbo-kerstcommercial ontwikkeld onder de noemer a la Dickens. De boodschap is dat de mooiste kerst die je kunt wensen, met elkaar is en dat kerst niet helemaal perfect hoeft te zijn

TBWA\NEBOKO ontwikkelt kerstwereld-campagne Albert Heijn

06-12-2025 | 05:45:00
TBWA\NEBOKO heeft de kerstcampagne van Albert Heijn ontwikkeld waarin emotie, inspiratie, productaanbod, winkelcommunicatie en digital samenkomen in één herkenbare wereld
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.