ACE Influencer bureau Content Icons aan de slag voor Unilever

Influencer marketing agency Content Icons gaat aan de slag voor Lipton Ice Tea en Magnum. Het ACE bureau leidt de ambassadeursprogramma's op beide Unilever merken voor de Nederlandse markt. Content Icons is naast een boutique talentenbureau ook strategisch en creatief partner op beide merken. Daarbij zet het bureau de contentstrategie op, denkt mee op creatie en kiest het talent dat het beste past bij de campagne en de uitstraling van het merk, vanuit de Content Icons pool of daarbuiten. 

Strategisch en creatief partner

Kirsten Vermeer, Brand Manager Ice Cream bij Unilever: "Content Icons staat dichtbij haar talenten waardoor ze precies weten wat voor influencers er bij de campagne passen. Samen met deze talenten kijken ze hoe de boodschap van de campagne op een authentieke wijze de doelgroep kan bereiken."

Sara Rottenberg, CEO van Content Icons: "Sinds onze stap naar ACE kunnen we onze talent-first benadering nog beter benutten. Door de creators vroeg te betrekken in het creatieproces, het liefst al bij de pitch fase, optimaliseren we de resultaten. Kortom, meer rendement voor de klant. Hier gingen zowel Lipton Ice Tea als Magnum op aan; de start van een vruchtbare samenwerking."

Merkbeleving centraal

De ambassadeursprogramma's lopen de hele zomer, waarbij de merkbeleving centraal staat. De influencers maken hun authentieke videocontent op verschillende activaties gedurende de zomer. Sara Rottenberg: "De strategie is meer ingestoken als partnership tussen talent en merk, waarbij co-creatie centraal staat."

Magnum startte deze maand met een grootschalig evenement tijdens het Cannes Filmfestival, ter ere van de nieuwe zomerse ijssmaken. Voor Lipton Ice Tea zijn de eerste talenten reeds bekendgemaakt middels een ambassadeursvideo

Said Arrad, Sr. Brand Manager Lipton Ice Tea bij Unilever: "Dit jaar zijn wij samen met Content Icons op zoek gegaan naar Lipton Ice Tea lovers. Gedurende de hele zomer zullen onze ambassadeurs, samen met vrienden, unieke en authentieke content maken op terrassen en festivals. Dé manier om de jongere doelgroep te bereiken."

Influencer marketing essentieel

Naast de Unilever merken bouwt Content Icons momenteel met meerdere klanten uit het ACE portfolio aan strategische en creatieve oplossingen om de merkboodschap effectief over te brengen aan de doelgroep. Dit mede dankzij de slagkracht van recentelijke aanwinst en Growth Brand Manager, Lieseloth Wisbrun, oud MediaMonks.

Lieseloth Wisbrun: "Influencer marketing is niet langer alleen een toevoeging aan je marketingplannen, het is een essentieel onderdeel van de marketingmix van elk merk. Influencers geven een gezicht aan het merk. En wanneer op de juiste manier ingezet, genereer je niet alleen een groot bereik, maar bouw je ook aan merkvoorkeur. Het is niet voor niets dat 69 procent van de consumenten vertrouwt op de aanbevelingen van influencers. Het is bijna dubbel zo effectief als zenden vanuit een merk op de social kanalen."

Credits:

Klant: Brand Manager Ice Cream, Unilever: Kirsten Vermeer | Sr. Brand Manager, Lipton Ice Tea NL: Said Arrad | Bureaus: PR bureau op Magnum: Glasnost, ACE | Influencer bureau: Content Icons, ACE | Social bureau: Blauw Gras, ACE : Content Icons | CEO: Sara Rottenberg | General Manager & Sr. talent manager: Liz Peetoom | Growth Brand Manager: Lieseloth Wisbrun | Account Manager: Perine Schoenmaker

www.contenticons.com

www.thisisace.nl

www.unilever.com

Lees ook:

ACE PR wint pitches voor L’Oréal Groupe, Paris en Garnier

15-05-2025 | 13:59:00
Het bureau won drie afzonderlijke pitches eind 2024 en begin 2025. De samenwerking richt zich op corporate communicatie, merkcampagnes en duurzaamheid.

Bob Koigi: Hoe AI de toekomst van mode vormgeeft

12-05-2025 | 10:31:36
ACE en WE Fashion kondigen de lancering aan van Lookgen.ai. De AI-tool is de afgelopen maanden succesvol getest en geïmplementeerd op de e-commerceplatforms

Magnum introduceert Double Hazelnut en Double Cherry

08-05-2025 | 07:00:00
Magnum breidt zijn assortiment uit met de introductie van twee nieuwe varianten binnen de Utopia-lijn: Magnum Double Hazelnut en Magnum Double Cherry.

WE Fashion en ACE lanceren AI-tool voor stylingcontent

06-05-2025 | 08:31:00
ACE en WE Fashion lanceren Lookgen.ai. AI-tool transformeert fashion contentcreatie

Big Mac-saus tijdelijk verkrijgbaar in fles bij McDonald’s

06-05-2025 | 06:00:00
McDonald’s verkoopt een gelimiteerde flesvariant van de bekende Big Mac saus. De saus is exclusief beschikbaar in restaurants in Nederland

Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.